פוליש לשיש

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בעשור האחרון, פותחו ברחבי הארץ ואף בעולם, מגוון אמצעים לניקוי יעיל, יפה ומהיר. במסגרת השינויים והפיתוחים, ניסינו, בחנו ובחרנו את הכלים המתקדמים ביותר עבור שירות פוליש לשיש.

אז אם אתם מחפשים חברה לביצוע פוליש לשיש – היו בטוחים, כי בעזרת שילוב של שירות מקצועי ואיכותי לצד ניסיון רב, אנו נבריק וננקה את השיש שלכם בצורה הטובה ביותר.

למה חשוב לעשות פוליש לשיש

מטרת הפוליש הינה החלקה וניקוי של המשטח. בעזרת ניקוי יסודי ומיוחד ניתן להחזיר למשטח השיש את הברק שאבד, להסיר כתמים קשים ואף לנקות רטיבות מתחת לפני השטח.

מומלץ לעשות זאת כאשר אנו מבחינים שמשטח השיש שלנו, צובר כתמים שלא ניתנים לניקוי פשוט, וכשהמראה הטבעי ונקי שלו מתחיל להעלם.

 

כיצד מתבצע פוליש לשיש

תהליך הפוליש כולל מספר שלבים חשובים, על מנת לדעת את התהליך המלא ולעשות זאת בצורה נכונה, מומלץ להעזר בבעלי מקצוע מנוסים, אשר מכירים את סוגי הרצפות השונות, את סוגי החומרים ויודעים להפעיל את מכונת הפוליש בצורה הנכונה ביותר. אלו השלבים שחובה להכיר:

 

זיהוי סוג השיש

ישנם מספר סוגים של אבני שיש. על מנת לבחור את הניקיון המתאים עלינו לזהות תחילה את סוג השיש.

  •  שיש חברון – אבן גיר שמקורה בהרי חברון.  מדובר באבן המתאימה למגוון רחב של משטחים. האבן מתאים לריצוף המשרד והבית, לריצוף חדר המדרגות, למעקות ולחלונות ואף לחיפוי קיר פנים. מדובר באבן בעלת סגנון מודרני, בצבע לבן או צהוב, וניתנת לליטוש. מדובר באבן מבוקשת גם בארץ וגם בחו"ל.
  • שיש חלילה – החלילה הנה אבן מבוקשת מאוד בשוק הישראלי, ומצויה לרוב בגודל של 60X60.  האבן קיימת במספר רמות מיון ועל כן צבעה נע בין צהוב לבין לבן בהיר.
  • שיש טרוורטין – אבן גיר מבוקשת מאוד בעולם. האבן נוצרת עקב שקיעת חומר טבעי במקורות מים והיא נמצאת בכמויות אדירות באזור איטליה. מדובר בשיש הדורש תחזוקה רבה וניקוי מידי. האבן משמשת לרצפת בית, ריצוף משטח חיצוני, חיפויים, חדרי מדרגות ועוד.

 

התאמת הפוליש המתאים

 לכל אבן מתאים פוליש אחר. אלה הם הסוגים הנפוצים ביותר.

  • פוליש ווקס – קרצוף הרצפה בעזרת מכונה ועל ידי סקוץ' ברייט.  לאחר ניקיון יסודי וייבוש, מורחים את הווקס ומשתמשים במכונה. הווקס מעניק מראה נוצץ, מבריק ונקי ומסייע בשמירה על השיש לאורך זמן רב.
  • פוליש אקרילי – על מנת לבצע פוליש אקרילי, נשתמש בחומרים אקרילים המסייעים להגנה מרבית על השיש. ההגנה מספקת שמירה מפני שריטות, כתמים ופגיעות. הפוליש האקילי נפוץ בעיקר באזורים ציבוריים ובאיזורי תעשייה.
  • פוליש קריסטלי –  מדובר בפוליש הגורם להברקה עמוקה. כלומר, ההברקה מחלחלת לתוך המרצפת. בתהליך פוליש קריסטלי משתמשים במכונה וצמר פלדה, גורמים לחימום המשטח ומחדירים את ההברקה לאורך כל המשטח.

 

גודל המשטח 

על מנת להבין ולהתאים את כמות אנשי הצוות, עלינו לדעת מה גודל המשטח. בעזרת ידיעת הגודל נוכן להתאים את המכשירים, הצוות ולתאם ציפיות עבור משך זמן העבודה והעלויות.

 

תהליך הפוליש יוצא לדרך

לאחר שאספנו את כלל המידע החשוב על סוג המשטח, סוג הפוליש הרצוי וגודל המשטח. נתאם יום ושעה רצויה, נגיע לאזור המבוקש ונתחיל בתהליך הביצוע. בעזרת הצוות המקצועי שלנו, נסקור את המקום, נבחין בדברים הדורשים התייחסות ונבצע עבודה של מספר שעות, בהתאם לצורך כמובן.

 

פוליש לשיש – מחיר

מחיר הפוליש לשיש תלוי במספר פרמטרים. המחיר נע בין מאות שקלים ובין אלפי שקלים, תלוי כמובן בגודל המשטח, סוג העבודה והחברה הנבחרת.

חשוב מאוד לציין שהמחיר מושפע גם מאיכות החומרים ואופי העבודה ועל כן יש לזכור שעבודה איכותית, גם אם תהיה יקרה מעט יותר (ואין זה תנאי חובה!), יכולה להבטיח שמירה לאורך זמן, ותוצאות הרבה יותר טוב.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם