ניקיון לפני מעבר דירה

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתכוונים לעבור דירה? רוצים להיכנס לדירה נקייה ומצוחצחת? המאמר הבא הוא בשבילכם.

כל מי שעובר לדירה חדשה ישמח להיכנס לדירה נקייה למשעי. בין אם אתם עוברים לדירה חדש מקבלן ובין אם אתם קונים דירה מיד שנייה תאלצו לבצע נקיון בדירה לפני המעבר.

ניקוי דירה מיד שנייה

כאשר אתם רוכשים דירה או שוכרים דירה שגרו בה בעבר ישנם מספר דגשים אותם חשוב לזכור בעת ביצוע הניקיון טרם המעבר. זכרו כי לא לכולם יש את אותו סטנדרט היגייני, ייתכן כי הדיירים הקודמים או הבעלים הקודמים של הדירה הזניחו אותה. 

על מנת לזהות פערים כאלה בניקיון הדירה חשוב לנקוט במספר צעדים, בנהם, יש לנקות באופן יסודי ביותר ובאמצעות חומר ייעודי את האסלות, המקלחות, האמבטיות, הכיורים וכן את כלל הצנרות החשופות. אזורים אלו חשופים יותר ביחס לשאר החלקים בדירה לחיידקים אשר עלולים להוביל לזיהומים.

אזורים נוספים אליהם חשוב לשים ולב ולהשקיע בם הם אזורים נידחים יותר בדירה, בין אם מדובר בעליית גג, בוידעם, מרתף או מחסן, מדובר באזורים אליהם נוטים לייחס פחות חשיבות בעת ביצוע ניקוי יום יומי. לכן דיירים אשר לא מקפידים על ביצוע ניקיון יסודי מפעם לפעם נוטים להזניח את האזורים הללו.

בעת נקיון של אחד מן האזורים האלה כדאי להשתמש בשואב אבק איכותי ולאחר מכן, לשטוף אותם באמצעות סחבה ומים. 

לבסוף, במידה והדיירים הקודמים מותירים אחריהם ארונות או רהיטים ישנים, חשוב לבחון אותם, לבדוק שהם במצב טוב ובמידת הצורך לנקות אותם ביסודיות.

 

ניקוי דירה מקבלן

אנו נוטים לחשוב שכאשר ניכנס לדירה חדשה נקבל דירה נקייה ומצוחצחת אולם, רוכשי דירה חדשה רבים מתאכזבים לגלות כי הדירה אליה קיבלו מפתח איננה נקייה וכי גם היא דורשת ניקיון לפני המעבר. בדירות מסוג זה יש לרוב כמויות רבות של אבק אותו יש לטאטא ולשאוב באמצעות שואב אבק.

כמו כן, ייתכן ותמצאו על הרצפות והאריחים בדירה כתמי צבע מזמן הבנייה. את כתמי הצבע ניתן להוריד באמצעות חומרים ייעודים אותם ניתן לרכוש בחנויות מתמחות. 

כמו כן, בנוסף לניקיון הבסיסי אותו מבצעים בעת מעבר לדירה חדשה חשוב לוודא כי כלל המוצרים שהקבלן העביר תקינים. יש לבדוק את כלל הברזים, המקלחות, האמבטיות והכיורים בבית.

כמו כן, מומלץ לחפש בעיות רטיבות פוטנציאליות וכן לוודא כי לחץ המים בדירה תקין. לאחר מכן, יש לבדוק את כלל השקעים והמכשירים החשמליים שכבר קיימים בבית ולוודא כי הם תקינים ושאין בדירה קצר לא צפוי.

 

גינות ומרפסות

במידה ואתם עוברים לדירה עם גינה או מרפסת תהיו חייבים לקחת את ניקיונן בחשבון, גינות גדולות דורשות טיפוח תמידי, על כן, כדאי לפנות לפחות בתחילה לאיש מקצוע אשר מבין בשיקום גינות, הוא יוכל ליצור גינה לטעמכם שאותה יהיה קל ופשוט לתחזק.

לעומת זאת, מרפסות אינן מכילות לרוב צמחים רבים ועל כן דיירים נוטים לטפל בהם בעצמם וללא סיוע של בעל מקצוע.

 

סיוע בניקיון לפני מעבר דירה

נקיון לפני מעבר דירה דורש המון הכנות ועבודה רבה, לכן דיירים חדשים רבים פונים לחברות לניקוי דירות ובתים לטובת קבלת סיוע לפני המעבר. החברות האלה מציעות שירותים רבים ומגוונים אולם ישנם מספר קריטריונים על פי הם יש לבחור את החברה המתאימה.

ראשית, כדאי לבחור חברה מוכרת ובעלת ניסיון, שנית כדאי לבצע סקר שוק ובכך להבין מה הם המחירים בשוק ושלישית יש לברר האם קיימות המלצות על החברה ברשתות.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם