ניקוי ריפודים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בין אם אתם שוכרים חברת ניקיון עבור ניקוי דירות או ניקוי משרדים קטנים וגדולים, ניקוי ריפודים או גם חיטוי מזרנים, כדאי לוודא כי שכרתם אנשי מקצוע עם ניסיון רב. חברת ניקיון העוסקת שנים רבות בתחום, תדע לספק לכם את כל הפתרונות השונים בכדי לספק לכם תוצאה מוגמרת של ניקיון מוחלט.

ניקוי ריפודים מקצועי

ניקוי של משרד זו עבודה בפני עצמה, וככה גם רלוונטי לגבי ניקוי של דירות קטנות וגדולות.

לפעמים, משרדים מכילים גם שטיחים מקיר לקיר, ריפודים שונים וריהוט בד, מה שמצריך ניסיון בניקוי של שטיחים ושיטות שונות לניקויים.

חברות ניקיון חובבניות עשויות לגרום לנזקים בפרקטים הנמצאים במשרדים ובבתים, וכדאי תמיד לבדוק איזה סוג פרקט מותקן אצלכם במשרד.

לא פעם, אנשים מזמינים שירות ניקוי ריפודים שמוביל בכלל לנזק ברצפה. כיצד זה קורה? – זכרו כי כל סוג פרקט וכל סוג ריפוד, מצריכים שיטת ניקיון שונה, וחברת ניקיון מומחית תמיד תשלח אליכם קודם כל נציגים שיאבחנו את המשטחים המצריכים ניקוי ואת הריפודים השונים.

קיבלתם הצעת מחיר הוגנת? תהליכי העבודה שקופים ומספקים? כנראה בחרתם חברת ניקוי ריפודים מקצועית.

 

האם עובש גדל על ריפודים?

חשוב מאוד לזכור כי עובש הגדל על ריפודים, עשוי להזיק מאוד לבריאות. אם מדובר על עובש הגדל בתוך משרדים ועל ריפודי הרהיטים במשרד, קיימת מצוקה אמיתית.

במשרדים רבים אין חלונות, או שלא פותחים את החלונות בעקבות מיזוג מרכזי חזק. אם יש עובש בתוך משרד או בתוך בתים שאטומים במשך כל היום, אתם מסתכנים בנשימת אותם נגבי עובש.

נגבי העובש עשויים לחדור למערכת הנשימה ולריאות, למערכת העיכול ועוד. אל תתפשרו על ניקוי, אל תתפשרו על בריאות.

מחקרים רבים מראים כי עובש עשוי לגרום לנזק בריאותי חמור, בעוד שמחקרים אחרים מראים כי טחב ועובש עדיין לא הוכחו כמסוכנים וכאויבים אמיתיים לבריאות גוף האדם.

יחד עם זאת, עדיין לא מומלץ להסתכן. אם שיפצתם את הדירה לא מזמן וגיליתם בכל זאת עובש, הסתייעו בחברת ניקיון מקצועית.

 

ניקיון ריפודים – עוזרת או חברת ניקיון מומלצת?

כשאתם מחליטים לשכור עוזרת בית עבור ניקיון דירה או משרד קטן, אתם בעצם חייבים להיות אחראים לעוזרת מבחינת הביטוח. בשורה התחתונה, אין ספק כי חברות ניקיון זו התשובה עבור ניקיון איכותי ומקצועי.

זכרו תמיד כי עוזרת בית תמיד תעדיף להישאר אצלכם בדירה זמן ממושך, היות ואתם בעצם משלמים לה לפי שעה. כשאתם קוראים לאנשי מקצוע מומלצים בתחום הניקיון, ננקב בפניכם מחיר ספציפי, וצוות הניקיון יעשה הכול בכדי לסיים את המלאכה כמה שיותר מהר בצמוד לתוצאות מספקות ואיכותיות.  

מחירי ניקוי ריפודים ודירות משתנים מאוד. ניתן לאתר חברות המספקות לכם שירותי ניקיון דירה במאות שקלים בודדים, וגם שירוי ניקוי ריפודים לפי סוג הריפוד ולפי שטחו (הגודל שלו).

 

מחירי ניקוי ריפודים

באופן כללי ומבלי לנקוב כלל אצבע, זכרו כי ניקוי ריפודי מתחיל בעשרות שקלים ומגיע גם למאות, תוך שהכול תלוי בסוג הלכלוך והריפוד, מקצוענות החברה ועוד.

כמובן וזהו מחיר כללי ביותר, כך שבכדי לקבל הצעת מחיר קונקרטית עבור ניקוי ריפודים מקצועי, מומלץ תמיד ליצור קשר עם חברת הניקיון שלכם.

במקרים מסוימים, יש צורך להשתמש במכונות ניקוי שונות. אל תתפשרו על ניקיון הדירה שלכם ועל ניקיון הריפודים שאתם יושבים עליהם שעות רבות. אתם צריכים להסתייע באנשי מקצוע מומלצים בלבד, מפני שכל דבר אחר עשוי להוביל לנזק בלתי הפיך ברכוש שלכם.

מעבר לכך, חברות ניקיון מומלצות גם משתמשות בתכשירים אקולוגיים יותר, תכשירים ירוקים. תכשירי ניקוי אקולוגיים, הם תכשירי ניקוי המכילים כמות פחותה של חומרים כימיים חזקים המזיקים לסביבה, לנשימה ולבריאות.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם