פוליש קריסטל

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אין כמו להיכנס לתוך לובי הבניין ולקבל תחושה נעימה, נקייה ונוצצת. מה משותף לאותו לובי מפנק? לכניסה של החדר מלון? ולחנויות פאר? ללא ספק הם ביצעו פוליש קריסטל.

כל המידע על מה זה פוליש קריסטל, למי זה מתאים, מה חשוב לדעת וכמובן – עלויות.

מה זה פוליש קריסטל

הפוליש מתבצע בצורה שונה מזו של פוליש ווקס. באמצעות שימוש בצמר פלדה וגלגל הברקה, הפוליש מוריד כתמים עמוקים ומעניק הגנה רבה לרצפה ולמשטח. הפוליש מאופיין בהגנה מפני שריטות וכתמים.

פוליש קריסטל משמש כאופציה לחלובית לההברקה המוכרת – פוליש ווקס.

 

לאילו משטחים ורצפות מתאים פוליש קריסטל?

הפוליש מתאים למגוון מרצפות – מרצפות העשויות אבן ומרצפות העשויות שיש. יש לשים לב כי הפוליש אינו מתאים למרצפות העשויות לגרניט פורצלן וכן למרצפות העשויות קרמיקה.

 

היתרונות בפוליש קריסטל

  • מספק שכבת הגנה איכותית – פוליש ווקס או קריסטל מספק הגנה מפני שריטות וגרירות רהיטים. מדובר ביתרון מרכזי וחשוב, אשר מבדיל את הפוליש מידידו המוכר, פוליש ווקס.
  • עמידות לטווח ארוך – עבודה איכותית עם פוליש קריסטל מחזיקה לאורך זמן רב – עד מספר שנים. בזכות עובדה זו, אין צורך מדי מספר חודשים לחדש את הפוליש ולדאוג לניקוי מחדש. גם כאן, מדובר ביתרון משמעותי מפוליש ווקס אשר אותו יש לחדש כל מספר חודשים.
  • ניקוי קל ויעיל – פוליש קריסטל מעניק שכבה נוספת למרצפה. בזכות עובדה זו, הלכלוך כמעט ולא נדבק לרצפה, וניתן בקלות רבה לבצע ניקיון ושטיפה לאותה מרצפה.

 

פוליש קריסטל מחיר

מחיר פוליש לקריסטל תלוי במספר היבטים: סוג החומר, כמות העבודה והחברה המבצעת.

כל היבט שכזה, משפיע על המחיר. חשוב לציין בהקשר זה, שמצד אחד יש לבחור בחברה איכותית ומקצועית שתבצע את העבודה ומן הצד השני, לאו דווקא היקר ביותר הוא הטוב ביותר.

פוליש קריסטל עולה כ – 20 ש"ח למ"ר.

*המחירים עשויים להשתנות בהתאם לעבודה. כמובן ששירותים נוספים כמו ליטוש רצפה, ניקיון לאחר שיפוץ ושירותים נוספים, הנם תמורת תשלום נוסף

 

מה חובה לדעת על פוליש קריסטל

  • השיטה המוכרת ביותר לביצוע פוליש נקראת שיטת השכבות. בעזרת שיטה זו החומר מוחדר לא רק לשכבה הראשונית של המרצפה אלא גם סותם נקבוביות, מעניק שכבת הגנה נוספת ומונע שריטות.
  • לאחר ביצוע הפוליש אין לשטוף את הרצפה כ -7 ימים. וזאת על מנת לתת לחומר להתייבש ולהפוך להיות חלק מהמרצפה.
  • בעת בחירת חברה לביצוע הפוליש יש לשים לב שהיא אכן עושה את עבודתה נאמנה. תוכלו לזהות שאכן הפוליש שמתבצע הינו פוליש קריסטל ולא פוליש ווקס, בעזרת משך עבודה – מספר שעות טובות, וכן סוג החומרים שעושים בהם שימוש.
  • פוליש קריסטל יקר מעט יותר מפוליש ווקס, אך בעלת יתרונות רבים.

 

חברת ניקיון ופוליש

במידה ואתם מחפשים חברה לביצוע עבודות פוליש קריסטל חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים הבאים:

  • חומרי עבודה – בררו עם אילו חומרים החברה עובדת. חומרים איכותיים עושים הבדל משמעותי בביצוע, מעניקים ברק יפה למרצפות ומבטיחים שמירה על המרצפות לאורך שנים.
  • ניסיון בתחום – האם מדובר בחברה בתחילת דרכה או שמא בחברת ניקיון בעלת ניסיון רב. עדיף לשלם מעט יותר לחברה מקצועית ואיכותית שתעשה עבודה חד-פעמית טובה. מאשר לשלם בזול, ולגלות כי העבודה לא בוצעה בשלמותה.
  • המלצות – בין אם אתם בעלי דירה, בעלי עסק או בעלי מלון, בררו עם חברים ועמיתים למקצוע על חברת פוליש מומלצת. אין כמו המלצה של אדם שאנו סומכים על דעתו.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם