ניקוי חלונות

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כשאנחנו מנקים חלונות בביתנו ואת התריסים, כדאי תמיד לזכור שיש מי שיבצע את העבודה בשבילנו בזמן מאוד מהיר ותוך מינימום נזקים. לא פעם, אנשים מתלבטים אם להזמין עוזרת בית, מנקה או חברת ניקוי חלונות מומלצת. בואו נדבר על ההבדלים.

ניקוי חלונות – מה כדאי לדעת ולזכור?

ישנם לא מעט הבדלים בין שכירת חברת ניקיון מומלצת, לבין שכירת מנקה או עוזרת בית. בדרך כלל, אנשים בוחרים לשכור שירותי ניקיון מקצועיים לתריסים וחלונות, היות והם יודעים שמדובר בחברות ניקיון המספקות גם ביטוח על הרכוש והציוד.

במקרים מסוימים, חברות ניקיון חובבניות עשויות לגרום לנזק לא מבוטל בציוד, כך שאין ספק כי בחירת חברת ניקוי תריסים מקצועית, צריכה להתלוות לבירור על הרקע של החברה. ביררתם על חברת הניקיון עם לקוחות אחרים? מצוין, המשיכו הלאה ובררו מחירי ניקוי חלונות ותריסים.

 

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ

אין ספק, ניקוי חלונות לאחר שיפוץ זו עבודה מורכבת ביותר. אל תשכחו שאם אתם שוכרים עוזרת או מנקה, היא בדרך כלל תעבוד לפי שעות וגם תעדיף למתוח את העבודה כמו "מסטיק".

היא תישאר הרבה זמן אצלכם בבית? היא תקבל יותר כסף. מאידך ומנגד, חברות המספקות שירותי ניקוי דירה אחרי שיפוצים נרחבים, תספק לכם הצעת מחיר קבלנית ותסיים את העבודה כמה שיותר מהר.

ניקוי דירות אחרי שיפוץ זו עבודה שחייבת להתבצע עם התכשירים הייעודיים הנכונים, עם מכונות הניקוי המתאימות ובעזרת צוות אדם של מקצוענים.

לפעמים, ניקיון לאחר שיפוץ זו עבודה כה מורכבת, עד שחברות ניקיון חובבניות פשוט לא מסוגלות להתמודד עם המורכבות במלאכה.

ניקוי לאחר שיפוץ מתבצע גם בעזרת מכונות ניקוי משוכללות המבצעות פעולות של התזת חומרי ניקוי ומים, יניקה של אותם חומרים יחד עם הלכלוך וחוזר חלילה. למעשה, במקרים מסוימים, מכונות ניקוי זו התשובה היחידה עבור ניקיון יסודי ומקצועי.

לא פעם, ניקיון חובבני עשוי להימשך גם ימים שלמים, וזאת בגלל שקשה להגיע לתוצאות מספקות בעזרת ניקוי דירות ידני וחובבני.

חברות מקצועיות, יגיעו אליכם בעודן "חמושות" בשלל אמצעי ניקוי ותכשירים מיוחדים. לפעמים, כשאנשים משפצים דירות, הם מוציאים מחדרי האחסון ומהמחסנים כל מיני רהיטים ישנים. במקרים אלו, נפוץ מאוד להיתקל בעובש שהחליט לגדול על כל מיני חפצים (גם על הצעצועים של הילד, זה נפוץ בהחלט).

 

האם עובש יכול לגדול על חלונות?

חברות ניקיון דירות אחרי שפוצים יספקו לכם גם את האפשרות להסיר עובש לחלוטין. אם יצא לכם בעבר להיתקל בעובש הגדל בשלל מקומות שונים, אתם בוודאי כבר יודעים עד כמה קשה להסיר אותו. במקרים רבים, עובש אכן גם גדל על חלונות ושמשות (בדרך כלל בפינות השמשות, שם יש גומיות איטום שעשויות להירקב).

לפעמים, אנשים עובדים קשה בכדי להסיר עובש, רק בכדי לגלות שהם בעצם החדירו אותו עמוק יותר אל תוך הרהיטים והספות, המזרנים, הריפודים והשטיחים. בדרך כלל, זה קורה כשאנשים משתמשים בהמון מים ובמטליות רטובות בכדי לנסות לשפשף את העובש ולנקותו.

שימו לב, נתקלתם בעובש? אל תשתמשו במים רבים בכדי להסירו ולנקותו. אתם כנראה תעשו את ההיפך הגמור, אתם תספקו לעובש "מזון" ותחדירו אותו אל תוך הרהיט עמוק יותר. עובש יכול לגדול כמעט בכל מקום, וכדאי להסתייע בחרת ניקיון מקצועית בכדי להסירו.

כידוע, עובש ממש לא בריא לדרכי הנשימה ולמערכת העיכול. ברגע שיש עובש, נבגים מיקרוסקופיים מתעופפים באוויר ואנחנו בעצם כל הזמן נושמים אותם, מכניסים אותם למערכת העיכול וכדומה.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם