שירותי ניקיון

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אז מה אנחנו בעצם צריכים מחברות ניקיון? חברת ניקיון מומלצת תספק לכם שירות של ניקוי ספות בד ועור, ניקוי ריפודים ושטיחים, ניקוי חלונות ותריסים וגם שירות ניקיון לעסקים. כל אלו, צריכים להתבצע בצמוד להכרת הציוד שלכם. כך, חברת ניקיון מקצועית תוכל להתאים את סוג הניקוי.

אם היינו יכולים לתת טיפ אחד משמעותי, הרי שהוא היה לא להתפתות למחירים נמוכים של חברות ניקיון. לעיתים, גם קורה שצוותי ניקיון ממהרים לנקות ציוד ודירות מבלי לאבחן את תכולת הדירה.

מעשה כזה עלול להוביל לפגיעה חמורה במיטלטליהם של אנשים, ברהיטים ועוד. בחרו נכון את חברת הניקיון שלכם, הימנעו מנזק מיותר ברכוש. אז מה כוללים שירותי ניקיון מקצועיים?

שירות ניקוי ספות בד וספות עור

במקרים בהם יש צורך להסתייע בשירותי ניקוי ספות בד, כדאי לזכור כי מחיר ניקוי ספות בד נקבע על פי מושב, כאשר מושב הנו 60 ס"מ לפי ההגדרה המקובלת.

מעבר לכך, לא כל חומרי הניקיון יתאימו לכל סוגי הספות, כך שקודם יש לבדוק את סוג הספה ולאבחנה. מחיר ניקוי ספות בד עומד על 100 ₪ – 150 ₪ עבור מושב. במקרים מסוימים, אפשר לנקות ספות בד גם עם מכונות ניקוי עוצמתיות. היו מוכנים לתהליך התייבשות של המושב (מספר שעות בודדות).

אין ספק כי ברוב המקרים, ניקוי ספות עור יהיה קל יותר מאשר ניקוי ספות בד. יחד עם זאת, גם ספות עור יש לנקות בזהירות ובמקצוענות, תוך התאמת חומרי הניקוי הייעודיים. מחיר ניקוי ספות עור בדרך כלל יהיה נמוך יותר מאשר ספות בד. לרוב, ניקוי מושב של ספת עור יעלה בין 100 ₪ לבין 150 ₪.

 

שירות ניקוי ריפודים ושטיחים

הריפודים, המזרנים והשטיחים בביתנו נוטים לצבור אבק רב. עד כדי כך, שאנשים מבקשים לחטא את מזרנם אחת לחצי שנה-שנה. שירות ניקוי ריפודים נועד גם למקרים בהם יש אפילו עובש על הריפודים ברכב או על הריפודים בבית. ניתן לנקות ריפודים באופן ידני, אך גם אפשר להשתמש במכונו ניקוי שעובדות בצורה של התזה ויניקה.

במקרים בהם יש להסיר עובש מהריפודים וגם במקרים של הסרת כתמים שומניים שונים, כתמי צבע ועוד, מחיר ניקוי ריפודים יהיה בין 100 ₪ ל-150 ₪ עבור 60 ס"מ של ניקוי.

גם במקרים בהם יש צורך לחטא מזרנים, להסיר עובש מהשטיחים או מהריפודים, ניתן כמובן להסתייע בשירותי ניקיון מקצועיים, וכדאי לזכור שרוב חברות הניקיון המקצועיות בדרך כלל ישלחו אליכם צוות ניקיון המונה לפחות 2 אנשי צוות. ניקוי שטיחים סינטטיים יעלה לכם בערך 45 ₪ למ"ר, בעוד שניקוי שטיח עבודת יד יעלה לכם 50 ₪ – 80 שח.

 

ניקוי חלונות, תריסים ווילונות

לא פעם, אנשים מחזיקים בביתם וילונות יקרי ערך, שמצריכים שיטות ניקוי עדינות וידניות. מחיר ניקוי וילונות ממוצע הנו 30 ₪ למטר רבוע של וילון, בעוד שגם ניתן לאתר חברות ניקיון מקצועיות שדורשות מחיר של 35 ₪ למטר רבוע של וילון.

בכל מקרה, בדרך כלל יהיה עדיף להוסיף מספר שקלים בכדי להנות משירות איכותי ומקצועי. אפשרי להסיר גם כתמי צבע עקשניים מאוד מחלונות ותריסים, אך יש לשים לב כי חברת הניקיון שלכם אינה משתמשת בכלים שעשויים לשרוט את החלונות. מראה מבריק של חלונות מקנה את התחושה הנעימה שצריכה להיות בכל בית עסק או בית מגורים. מחיר מומלץ לשירות ניקוי חלונות ותריסים, בדרך כלל יעמוד על ממוצע של 400 – 500 ₪.

 

שירותי ניקיון לעסקים

חשוב ביותר לשכור צוות ניקיון איכותי, כאשר מדובר בשירותי ניקיון לעסקים. לא פעם, ציוד עשוי אפילו להיגנב בעקבות שכירת צוותי ניקיון חובבניים. ניקיון משרדים מקצועי ויסודי צריך להתבצע בזריזות ותוך אפס הפרעה לעובדי המשרד. ניקיון יסודי של משרד אחד יעלה בדרך כלל 150 ₪ לשעה.

מחירי ניקיון משרדים משתנים בהתאם לסוג הריהוט שיש במשרד, כך שאם קיימים שטיחים מרובים שיש לנקותם, מחיר ניקיון משרדים ישתנה בהתאם. מחיר ניקוי חלונות משרד ממוצע יעמוד על 60 ₪ – 150 ₪ לשעה, כאשר ניקיון חדרי מדרגות יתחיל במחיר ממוצע של 600 ₪.

בין אם יש צורך להסתייע בחברות ניקיון עבור ניקיון משרדים, ניקוי דירות או ניקוי בתים פרטיים, כדאי לזכור כי לפעמים הזול עלול לצאת יקר. שכרו מקצוענים, אל תסתכנו בפגיעה בציוד שלכם!

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם