ניקיון בתים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ניקיון הבית הוא משימה שנואה על רבים, אולם ישנה חשיבות גדולה לניקיון הבית. הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית. בעזרת חברת ניקיון תוכלו להגיע לתוצאות ולרמת ניקיון גבוהה במיוחד.

ישנם דרכים רבות לעשות זאת ולכל אחד השיטה שלו, במידה ותרצו לנקות את הבית לבד, ללא עזרת של חברת ניקיון כלשהיא, תוכלו להעזר בפוסט הבא ולהגיע לתוצאות נהדרות, ננסה לספק מספר שיטות המסייעות בניקיון בתים.

 

ניקיון בתים: שימוש בכפכף כדי להסיר שיער של חיית מחמד מספות

ניתן להשתמש בכפכפים נקיים, כדי לאסוף את השיערות מהספות והכריות בבית, העבירו את הכפכף על המשטח אותו אתם מעוניינים לנקות ותראו כי הכפכף אוסף אליו שערות רבות.

ניקיון בתים בסופו של יום, מתבצע בעיקר ע"י חברות ניקיון או ע"י מנקות פרטיות. לא משנה במה תבחרו, העיקר שייצא נקי, זה הכי חשוב.

 

שימוש בפילטר של קפה לטובת ניקוי זכוכיות או מראות בקלות

פילטר הקפה, שניתן לקנות בכל סופר מציע שימוש מעניין בעת ניקיון בתים, הפילטר יכול לנקות זכוכיות ומראות ללא חומר ניקוי כימי עליו והוא עושה עבודה מצוינת! תנו לזה צ'אנס.

 

ניקיון המיקרוגל באופן טבעי עם כוס מים

מיקרוגל הוא מוצר שמתלכלך לעתים קרובות, לרוב אנו נוטים לנקות אותו עם חומר ניקוי, אולם יש דרך קלה ופשוטה הרבה יותר לשמור על ניקיונו, במידה ותציבו במיקרוגל כוס מים עמידה לחום ובתוכה חצי לימון סחוט.

לאחר שתכניסו את הכוס למיקרוגל תפעילו אותו למשך שתי דקות, לאחר מכן תשאירו את הכוס במיקרוגל לחמש דקות נוספות. בזמן הזה האדים מהכוס ירככו את הלכלוך שבמיקרוגל ובסיום ההמתנה תוכלו לעבור עם מטלית על המיקרוגל ולהיפטר מכל שאריות הליכלכוך בקלות.

 

מוצר ניקוי טבעי מהיר לשימוש ביתי

הרעיון הזה עובד כמו קסם וחוסך בהוצאות על חומרי ניקוי. ערבבו ארבע כפות סודה לשתייה וליטר מים חמים וכך תוכלו לקבל מוצר ניקוי זול וטבעי שישמש אתכם לכל מטרה. ניתן להשתמש בחומר בחופשיות על כל המשטחים והרצפות וכן, בכל מקום אחר הזקוק לשפשוף.

 

שימוש בשמן תינוקות כדי להסיר טביעות אצבעות מפלדת אל חלד

שמן תינוקות אינו מיועד רק לטיפוח העור, בנוסף הוא משמש כמסיר שומנים. אם יש תביעות אצבע על כיריים או על מכשירי פלדת אל חלד אחרים, תוכלו להסירם בסיוע כמות קטנה של שמן תינוקות, שפכו מעט נוזל על מטלית נקייה ונגבו את המכשירים המלוכלכים. לאחר שתבצעו את הפעולה הפשוטה הזאת תבחינו כי הסימנים נעלמו.

 

השתמשו במברשת השיניים כדי לנקות את המקלחת

אל תזרקו את מברשת השיניים הישנה שלכם, היא יכול להיות שימושית במיוחד. תנו לה שטיפה קצרה במים רותחים ובכך תפטרו מחיידקים, לאחר מכן, תוכלו להשתמש במברשת השיניים כדי לנקות אזורים צרים שקשה להגיע אליהם. המברשת שימושית במיוחד בחדר האמבטיה באזור הברז או בפתח הניקוז.

ניקיון הבית הוא מטלה הכרחית, לא כולם אוהבים לעשות אותה אך כולם חייבים לבצע אותה (או שתשכרו חברת נקיון). על מנת לבצע את הניקיון באופן היעיל והזול ביותר תוכלו לחפש דרכים נוספות לביצוע המטלה ברשת.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם