ניקיון דירות

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כשנדרש ניקוי דירה מקצועי, באפשרותכם תמיד לבחור בין חברות ניקיון מומלצות לבין עוזרת בית אישית. ישנו הבדל ענק בין שני סוגי שירותים אלו, וחברות ניקיון דירות בדרך כלל יספקו לכם תוצאה טובה יותר בזמן מהיר. אז באילו מקרים שוכרים חברת ניקוי דירות מומלצת? בואו נדבר רגע על חיטוי מזרנים, ניקוי ספות ושטיחים בבית.

לישון על קרדיט האבק

כשאנחנו ישנים על מזרנים מאובקים, אנחנו למעשה ישנים על מיליוני בקטריות שונות, ביניהן קיימת גם קרדיט האבק, שמצויה במספרים אסטרונומיים בתוך מזרנים, ספות, ריפודים ועוד.

מומלץ, לפחות פעם בחצי שנה, לחטא מזרנים באמצעות חברת ניקוי מקצועית. חיטוי מזרנים מתבצע לאחר שמסתיים ניקוי עמוק ויסודי, הכולל את ההסרה של כל הלכלוכים הכי עיקשים והכי מאתגרים להסרה.

ניקיון דירות

זכרו תמיד כי ניקיון דירות חייב להתבצע תוך כדי תשומת לב מרבית לרכושכם. ניקיון דירה על ידי צוות מקצוענים, זה שירות שאתם חייבים לעצמכם, בכדי לא לסיים את היום עם רכוש שבור או ניזוק בצורה כזאת או אחרת. בין אם אתם זקוקים לשירות של ניקיון דירות או שמא ניקיון משרדים, כדאי תמיד לבדוק שאתם שוכרים חברת ניקוי המבטחת את הרכוש שלכם בזמן הניקיון של החלל.

 

ניקיון דירות, באילו אמצעים משתמשים?

ניקיון דירות זו מלאכה שיש לעיתים לבצע עם מכונות ניקוי שונות. מכונות ניקוי מאפשרות לצוות הניקיון להזריק חומרי ניקוי ומים, בצורה מבוקרת, אל תוך ספות, שטיחים וריפודים, תוך שמתבצע בעצם ניקוי עמוק ביותר ויסודי.

לא פעם, יש צורך לשכור חברות ניקיון מקצועיות בכדי לנקות משרדים גדולים או אפילו מספר משרדים. מדובר בעבודה שחייבת להתבצע אך ורק על ידי חברות מקצועניות של ניקוין דירות ומשרדים. לפעמים, כששוכרים את אנשי המקצוע הלא נכונים עבור המלאכה, ציוד משרדי חשוב עשוי להיעלם בזמן ניקיונות, וחבל.

כשאתם תרים אחר חברות ניקיון דירות באזורכם, כדאי תמיד להקפיד לקרוא את ביקורות הגולשים והלקוחות על אותה חברה. לא מצליחים לאתר ביקורות גולשים על ניקיון דירות ומשרדים? כדאי לבקש מהחברה רשימת לקוחות ממליצים. רשימה של לקוחות הממליצים על החברה תמיד עשויה להקל עליכם לבחור, היות ותדברו באופן ישיר עם לקוחות שכבר הואילו להסתייע בחברת הניקיון לפניכם.

 

לא מתפשרים על איכות ניקיון דירה

בכל מקרה בו אתם מחפשים אחר ניקיון דירה מומלץ, אל תתפשרו ושכרו את הטובים ביותר. כששוכרים פחות מאשר את הטוב ביותר עבור ניקיון דירה ומשרד, מסיימים לפעמים עם נזקים ברכוש, וזאת בדרך כלל בעקבות שימוש בחומרי ניקוי לא ייעודיים ולא נכונים עבור המשטחים שביקשתם את ניקויים.

חברת ניקיון דירות מקצועית תמיד תדע להגיד לכם כי ראשית, יש לאבחן את מצב הדירה וסוג הרהיטים הנמצאים בה. הגיע צוות ניקוי דירות ואבחן מה הדירה מכילה? יופי, אפשר להמשיך הלאה ולקבל הצעה לסוג הניקוי הרצוי.

כשמחפשים אחר שירות ניקיון דירה עם פוליש, זכרו תמיד לבדוק שאנשי המקצוע אכן בדקו שסוג הפוליש מתאים למשטח שלכם. זכרו, פוליש לא נכון עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך ברכוש שלכם וגם ברצפות.

זקוקים לשירות של פוליש ווקס? אולי פולש קריסטלי? הואילו לברר קודם שאכן סוג הפוליש מתאים לרצפות ולדירה.

באשר לשאלה אם עדיף לשכור עוזרת בית ומנקה או חברת ניקיון מקצועית, התשובה היא ברורה וכמובן שיש תמיד להסתייע בחברת ניקיון איכותית.

חברות ניקיון מומלצות יספקו לכם מלאכת ניקוי מבוטחת. כלומר, במילים אחרות, חברת ניקיון דירות מומלצת תספק לכם ביטוח בזמן הניקיון.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם