ניקיון משרדים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

משרדים כוללים לעיתים גם כורסאות, ספות ושטיחים, סוגי רצפות שונים ועוד. על כן, כשרוצים לנקות משרדים כיאות, כדאי להסתייע בשירותי ניקוי משרדים מקצועי. חברות ניקוי מומלצות יספקו לכם גם ביטוח בזמן הניקיון, כך שתוכלו לקבל משרד נקי ללא כל חשש להיעלמות או שבירה של ציוד.

ניקיון משרדים מהיסוד

ניקוי משרדים מצריך הבנה עמוקה בכל מה שקשור לתכשירי ניקוי ייעודיים ודרכי ניקוי מקצועיות. לא פעם, אפילו נזק יכול להיגרם בעקבות תהליכי ניקוי לא מקצועיים, היות ומשרדים תמיד יכללו סוגים שמגוונים של רהיטים מחומרי גלם שונים.

לא פעם, יש צורך להשתמש גם במכונות ניקוי בכדי לנקות משרדים, ומכונות אלו עובדות בשיטת התזת מים ויניקתם, כך שיש צורך לבצע את פעולת ניקוי המשרד מבלי לגרום להתזות של מים לכל עבר.

חברות ניקיון משרדים מומלצות יוכלו לסייע לכם בכל מה שקשור לניקוי נקודתי של רהיטים ועד לניקוי כללי של כל המשרד או המשרדים.

 

מחיר ניקיון משרדים מומלץ

קיימים מקרים רבים בהם יש צורך לנקות מספר משרדים, כך שכמובן וניתן לקבל הצעת מחיר הכוללת הנחה מסוימת. יש תמיד להקפיד על קבלת הצעת המחיר לפני תחילת ניקוי משרד גדול או קטן ולסגור את כל הקצוות עם חברת הניקיון.

לדאבוננו, ישנם לא מעט מקרים בהם חברות ניקיון חובבניות מגיעות אל משרדי לקוחות, ובמהלך תהליך הניקוי משנות את מחיריהן בעקבות טענות שונות ומשונות.

בדרך כלל, חברות ניקוי חובבניות שרוצות להעלות את המחיר תוך כדי העבודה, יטענו כי לא סוכם מראש על א', ב' ו-ג'. בכדי לוודא תהליך ניקוי משרדים מקצועי, הואילו להסכים מראש על פרט ופרט. צריכים לנקות פאנלים? אולי ניקוי תריסים וחלונות? מה עם ניקוי ספות במשרד? כל אלו ועוד, הם תהליכי ניקוי שמצריכים הסכמה מראש וקביעת מחיר מוגדר.

אל תיתנו לחובבנים סיבה לרמות אתכם, מפני שהיום כולנו כבר צרכנים הרבה יותר חכמים. מחיר ניקוי משרדים נע בין טווחים של 65 ₪ לבין 2,000 ₪ ומעלה.

עלות ניקוי משרד קטן במשך שעה, יהיה במחיר ממוצע של 120 ₪ ומעלה, כאשר הגבול העליון בדרך כלל יהיה 150 ₪ והתחתון יהיה 60 ₪. מחירי ניקיון משרדים פעמיים בשבוע כאשר משך הניקוי הוא כשעה עד שעתיים, יעלה בין 1,000 ₪ ל-2,000 ₪.

 

עלות ניקוי חדרי מדרגות במשרדים ולובי

חדרי המדרגות והלובי הם פני העסק. כשאנשים מגיעים אל בית העסק או אל המבנה, הם מתרשמים מכלל הקומפלקס, בדגש גם על חדר המדרגות ולובי המבנה.

ניקוי משרדים הכוללים חדרי מדרגות, בדרך כלל יצריכו ניקוי חדר מדרגות בנפרד, כאשר מחיר ניקוי חדר מדרגות ינוע בין 600 ₪ ל-3,500 ₪ ומעלה. במקרים בהם יש צורך לנקות חדרי מדרגות ב-9 קומות שונות, הגבול העליון של עלות ניקוי חדרי מדרגות יהיה בערך 4,000 ₪. שימו לב, במקרים מסוימים, יש צורך ללטש בעזרת פוליש סוגים שונים של רצפות, בין אם קרמיקות או גרניט-פורצלן.

אם ברצונכם לבצע פוליש במשרד או ליטוש, בדרך כלל יהיה צורך לתמחר את העבודה לפי מטר רבוע. כאשר מודבר על ליטוש רצפות, המחיר יתחיל ב-20 ש"ל למ"ר.

ליטוש מדרגות הוא תהליך מורכב יותר ובשל זאת, גם יקר יותר. מחיר ליטוש מדרגות יתחיל מ-70 ₪ למ"ר.

בימינו מאוד קל לאתר חברת ניקיון מומלצת ומקצועית. תוכלו להיכנס לאתרי האינטרנט של אותן חברות ניקוי משרדים מומלצות, לקרוא ביקורות גולשים, וגם לבקש מאותה החברה את רשימת הלקוחות הממליצים שלה. אל תתפשרו על ניקיון המשרד, אנחנו נמצאים בו שעות רבות במהלך היום.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם