ניקוי ספות עור

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

באופן כללי, ניקוי ספות עור יהיה בדרך כלל יותר קל מאשר ניקוי ספות בד מסוגים שונים. כשאתם מנקים ספות עור, כדאי תמיד לקחת בחשבון שישנם סוגים שונים של עור, מה שמחייב אתכם להשתמש בסוגים שונים של תכשירי ניקוי ייעודיים לניקוי ספות.

ניקוי ספות עור להחזרת הברק

חברות ניקיון מקצועיות לניקוי ספות עור, תמיד יידעו להגיד לכם שישנו צורך לאבחן את סוג הספה לפני תחילת הניקוי. לפני שמתחילים לנקות ספות עור, חשוב להבין ממה הספה בנויה ומאילו חומרי גלם.

האם היא משולבת דוגמאות עץ? אם כן, האם העץ מכוסה בחומר לכה? כל אלו, הם אלמנטים שיש לקחת בחשבון לפני תהליך של ניקוי ספות עור שונות.

אם אתם מעדיפים לנקות ספות עור לבד, מומלץ תמיד לבדוק תחילה את התכשירים בהם אתם משתמשים. במקרים מסוימים, אנשים גורמים לנזקים משמעותיים בספות העור שלהם, וזאת בעקבות שימוש בתכשירים חזקים מאוד או בתכשירים שפשוט אינם מתאימים לסוג ספת העור שיש להם.

 

ניקוי ספות וחיטוי

מעבר לכך שחשוב לשמור על הניקיון באופן שוטף בכדי למנוע הצטברות של לכלוך, חשוב מאוד גם לבצע חיטוי של מזרנים וספות בבית. חיטוי ספה ומזרן זו התשובה המדויקת ביותר עבורכם, לאחר שבצעם ניקוי בלחץ מים.

אמנם ניקוי בלחץ של מים זו דרך מצוינת להיפטר מלכלוך השוכן לו עמוק אי שם בתוך הריהוט, אך ניקוי בלחץ מים אינו מתאים לניקוי ספות עור מכל סוג.

זכרו, ניקוי בלחץ של מים עשוי להתאים לשטיחים ולספות בד שונו, אך לא עבור ספות עור (גם אם זה לכלוך של שנים רבות). בכל מקרה, מומלץ תמיד לברר לגבי שירות חיטוי ספות ומזרנים לאחר שסיימתם לנקותם. אתם מוזמנים להנות מהספה הנקייה שעברה חיטוי. גם אם מדובר במקרים של הסרת כתמי דם וצואה, זכרו כי קיים מענה עבור סוגי לכלוכים אלו.

 

כיצד מנקים ספות עור?

חברות ניקיון מקצועיות חייבות להגיע אליכם בעודם מצוידות בשלל התכשירים הייעודיים שקיימים בשוק עבור ניקיון דירות, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי ריפודים ועוד.

לא פעם, יש צורך לבצע הן עבודה ידנית והן עבודה בעזרת מכונות ניקוי שונות, מה שהופך את מלאכת הניקיון למורכבת אף יותר.

צוותי ניקוי צריכים להכיל לפחות שני אנשי ניקיון, בעוד שאנשי המקצוע צריכים להגיע אליכם בזמן הכי מהיר שניתן להגיע. לרוב, פרויקט ניקוי דירה לא צריך לקחת יותר מיום עבודה בודד.

כאשר מדובר במקרים בהם יש להשתמש במכונות ניקוי עבור ריפודים, ספות ושטיחים, העבודה תהיה הרבה יותר קצרה מיום עבודה כמובן. ניקוי בלחץ מים בדרך כלל נדרש כאשר אתם מגלים עובש בספות שלכם ועל שלל דברים אחרים בבית. עובש עשוי לצמוח ו"לשגשג" כמעט בכל פינה וכמעט על כל חפץ. לפעמים, אפילו על הצעצועים של הילדים גודל עובש.

 

עובש על ספת עור

במקרים בהם יש להיפטר מעובש על ספת עור, מומלץ מאוד להשתמש במכונות ניקוי ייעודיות, כאלו שלא יגרמו לנזק בספה. כשמדובר בניקוי של ספות מעור, קיימים כללי ניקוי שונים.

שימו לב, שימוש במים רבים עבור ניקוי של עובש – מומלץ אך ורק כשמשתמשים במכונות ניקוי (ובאמצעות צוות ניקיון מקצועי).

אם אתם תשתמשו במים רבים בעצמכם (ללא לחץ), אתם רק תובילו לכך שהעובש יחדור עמוק יותר לתוך השטיח שלכם. שימו לב תמיד כי בחרתם בחרת הניקיון המומלצת ביותר עבורכם ועבור הפרויקט שאתם מבקשים להוציא אל הפועל.

לא פעם, חברות ניקוי חובבניות עשויות לנקוב בהצעת מחיר מסוימת, בעוד שבפועל, צוותי הניקיון יגיעו אליכם וישנו את המחיר תוך כדי העבודה. שכרו חברות ניקיון מומלצות בלבד, כאלו המספקות לכם תהליכי עבודה שקופים.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם