ניקוי ספות בד

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אל תתפשרו על איכות חברת הניקיון שלכם, שכרו אך ורק חברות ניקיון מקצועיות המספקות לכם שירותי פוליש מקצועי, ליטוש רצפות שלא יוביל לנזק ברצפות ושירותי ניקיון כללי לדירות. לא פעם, אנשים נדרשים להחליף את הספות שלהם בבית, בעקבות חברות ניקוי ספות שסיפקו עבודה לא איכותית.

ניקוי ספות בד מקצועי ומומלץ

חברות ניקיון בדרך כלל יספקו לכם את האפשרות של ניקוי ספות עור וגם ניקוי ספות בד מסוגים שונים, בצמוד לכך שהספה תעבור את האבחון הנכון. במהלך האבחון של חברות ניקיון מומלצות לניקוי ספות בד ועור, הצוות יגיד לכם מאיזה סוג בד עשויה הספה ויידע להתאים את סוג שיטת הניקוי הרלוונטית והיעילה ביותר.

כדאי תמיד לזכור ששירות זה ניתן בצמוד לאבחון מקצועי, וכל דבר אחר עשוי להוביל לנזק חמור בספה שלכם. במקרים בהם חוויתם נזק בבית בעקבות ניקוי ספה חובבני או ליטוש רצפות אפילו, זכרו שיש עם מי לדבר על ניקיון דירות מקצועי שמספק מענה לכך.

 

כיצד מנקים ספות לבד?

ישנן שיטות רבות ודרכים לנקות ספות לבד, אך כדאי לזכור תמיד כי חברות ניקיון דירות יספקו לכם מענה הרבה יותר מדויק. אם אתם מתעקשים לנקות את הספה בעצמכם, תמיד תוכלו לבדוק שימוש בחומץ ולימון, אך הקפידו כמובן לנסות זאת בפינה נסתרת של הספה (בגב הספה בדרך כלל).

ניקוי ספות בד יהיה בדרך כלל יותר מורכב מניקוי ספות עור, וישנן לא מעט טעויות שאנשים עשויים לבצע בזמן שהם מנקים ספות בד. למשל, אחת הטעויות הנפוצות, היא החדרה של עובש עמוק לספה בעקבות שימוש במטליות שנוטפות מים. זכרו, אם אתם נדרשים להסיר עובש מספת הבד שלכם, יש לעבוד מאוד בעדינות ועם מעט מים.

 

לכלוך על הספה לאחר שיפוץ וליטוש

לפעמים, שיפוץ או ליטוש רצפות לא מקצועי עשוי להוביל ללכלוכים הניתזים על ספת הבד. ניקוי ספות בד מתבצע גם לאחר מקרים בהם חוויתם שירות לא מוצלח של ניקיון דירות או שיפוץ, ליטוש או פוליש.

ליטוש נעשה בעזרת מכונות ייעודיות (מכונות יהלום המלטשות את הרצפה), וצריך לדעת כיצד להשתמש במכונות הללו. לחיצות חזקות מדי עשויות להוביל לנזק, עבודה לא מקצועית עשויה להוביל לנזק במרצפות ועוד. זכרו, חברות ניקיון מקצועיות מגיעות אליכם הביתה בעוד שהן דואגות לעבוד לפי נהלי ביטוח. לרוב, חברות ניקיון מומלצות יספקו לכם ביטוח בזמן הניקיון של הדירה.

 

מכונות ניקוי ספות בד – התזה ויניקה

ניקוי בלחץ מים מתבצע בשלל מקרים. לא פעם, נדרש לבצע הזרקה חזקה של מים בכדי לנקות כל מיני ריפודים, ספות, שטיחים ועוד. ניקוי ספות בלחץ מים בעצם מוביל לניקיון הרבה יותר עמוק ויסודי, בעוד שכל הלכלוך והזוהמה פשוט מתנקזים החוצה מהספה או השטיח.

לא פעם, אנשים מעדיפים לבצע ניקוי ספות בד במפעל, וזו דרך מצוינת להיפטר מלכלוך עקשן, אך ניתן גם להזמין הביתה אנשי מקצוע שיגיעו עם מכונות ניקוי המבצעות ניקוי בלחץ מים של ספה, שטיח, ריפוד לרכב, ניקוי בלחץ מים למזרן ועוד.

אתם חייבים לזכור שהרהיטים שלנו בבית צוברים אבק רב ולכלוך. למעשה, בדיקות מיקרוסקופיות מראות לנו כי בתוך המזרן הביתי שלנו קיימים למעלה מ-20 מיליון חיידקי קרדיט אבק.

סליחה על התיאור הגרפי, אבל אם מוסיפים לכך את העובדה שקרדיט האבק גם מטילה גללים ומפזרת את הצואה שלה על הזמרן והספות, הרי שקיבלנו משוואה מאוד לא נעימה שיש לפתור במהרה.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם