ניקוי וילונות

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ניקוי וילונות הוא תהליך שחייב להתבצע בעדינות רבה, ותוך כדי התחשבות מוחלטת בסוג הווילון שיש לנקות. לפעמים, עשוי אפילו להיגרם נזק בלתי הפיך לווילונות שהצריכו סוג ניקוי מסוים, אך קיבלו סוג ניקוי אחר בפועל. חברות ניקיון מומלצות בדרך כלל יידעו לספק לכם אבחון נכון של סוג הווילון וסוג הניקוי שהוא מצריך.

ניקיון וילונות חשוב לחיינו

ניקיון הוא אלמנט מאוד חשוב בחיינו. כשאנחנו נושמים אבק, המצב הבריאותי שלנו עשוי להתדרדר ולא פעם מתפתחות בעיות משמעותיות במערכת העיכול של אנשים ובמערכת הנשימה.

כשמדובר בווילונות הבית, חשוב לזכור כי הווילונות נמצאים ב"קו ראשון" אל מול האבק שמחוץ לבית, לרוחות, לגשם וללכלוכי הציפורים.

גם אם מדובר בווילונות הנמצאים בתוך חלל הבית ואינם חשופים למה שמתרחש בחוץ, עדיין כדאי לזכור כי יש לבצע ניקוי וילונות מדי פעם. גם ווילונות הנמצאים בתוך חלל הבית, נוטים לצבור אבק.

 

ניקוי וילונות לפני או אחרי פוליש? מה להכין לפני הניקוי?

אם אתם מתכננים לבצע פוליש בבית, בהחלט כדאי לחשוב מה מומלץ לעשות עם הווילונות שלכם. במקרים מסוימים, מומלץ להסיר את הווילונות לפני שמבצעים פוליש בבית, וזאת בכדי למנוע נזק והורדה של צבע מהווילון. זכרו, גם אם נגרם נזק לווילון בזמן הניקוי, תוכלו תמיד לברר לגבי שירותי תיקון ריפודים, שטיחים וגם ווילונות.

ניקוי וילונות

מומלץ תמיד להכין את הדירה כמו שצריך, לפני שמזמינים שירותי פוליש מקצועיים. בדירות בהם קיימים ווילונות רבים, אפשר תמיד להסיר את הווילונות ולשלוח אותם לניקוי מקצועי, אך גם ניתן להזמין אנשי מקצוע אמינים לניקוי וילונות, או אפילו צוות ניקוי שיגיע אליכם הביתה.

תוכלו גם לברר עם חברת הניקיון לגבי שירותי ניקוי לפני פוליש. לפני שחברת הניקיון מגיעה אליכם הביתה, כדאי תמיד להזיז את כל הרהיטים (כולל הווילונות, או לפחות להרימם), בכדי שיהיה ניתן להגיע לכל פינה ופינה בבית.

שימו לב, במידה וקיימים גרמי מדרגות שונים בתוך חלל הבית, כדאי תמיד לשקול להתקין מדבקות-אנטי החלקה לרצפה. פוליש עשוי לגרום למשטחים להיות חלקלקים, כך שהואילו תמיד לאבטח את נושא ההחלקות בחלל הבית.

 

ניקוי וילונות ללא הסרתם

ניתן להסתייע בחברות ניקיון מקצועיות בכדי לנקות כתמים שונים מהווילונות בבית או במשרד, ובדרך כלל יהיה אפשרי להוריד גם את הכתמים העיקשים ביותר. אם אתם מחפשים אחר שירות של ניקוי וילונות אחרי שיפוץ הבית, כנראה שאתם מבקשים את הסרתם של כתמים עיקשים. במקרים מסוימים, וילונות עשויים להינזק אפילו בעקבות פוליש או ליטוש רצפות.

בכל מקרה בו אתם צריכים שירותי ניקיון ופוליש לאחר שיפוץ, זכרו כי מדובר בעבודה מורכבת ומאתגרת, כך שלא ניתן להעלות על הדעת לבצעה לבד ובעצמכם. במקרים בהם אנשים מתעקשים לבצע פוליש אחרי שיפוץ לבד, בדרך כלל לא ניתן להגיע לאותן התוצאות שחברת הניקוי תגיע אליהן.

חברות ניקיון פוליש מקצועיות, הן חברות המגיעות אליכם עם מכונות ניקוי מתאימות ומשוכללות, עם חומרי ניקוי ייעודיים וצוות מקצועי ביותר. ליטוש רצפות זו פעולה המצריכה לא פחות מאשר ידיים מקצועיות בלבד. ליטוש רצפות מתבצע כאשר קיימות מרצפות המצריכות עבודה חזקה יותר של ניקוי וחידוש.

לא פעם, ליטוש רצפות עשוי להוביל לתוצאות מפתיעות ביותר. הטיפול של ליטוש רצפות יחד עם פוליש מתאים, זו התשובה המדויקת ביותר עבור חידוש הרצפות. לפעמים, לאחר שיפוץ דירה, אנו מוצאים את עצמנו במצבים בהם נדרש פוליש באופן דחוף.

השיפוץ מלווה בכל מיני דברים שהקבלנים גוררים על הרצפה, בצבע שנשפך, ציוד כבד שנופל על הרצפות וכדומה. פוליש לאחר שיפוץ יחד עם ליטוש הרצפות, יוביל לתוצאות שיגרמו לכם לרגע לחשוב שהחלפתם מרצפות בבית.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם