דירה חדשה

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רכישת דירה חדשה היא החלום של זוג צעיר. הצלחתם להגשים אותו? מזל טוב! כעת נשאלת השאלה כיצד יש להתכונן למעבר ומה המשימות שיש למלא לפני ביצועו. אחד מהמשימות החשובות ביותר בעת מעבר דירה הוא ניקיונה. על כן, במאמר זה נסביר כיצד לבצע ניקיון דירה חדשה.

הכנות לניקיון הדירה החדשה

לפני הכניסה לדירה יש לוודא מול הקבלן או האדם ממנו רכשתם את הדירה כי הדירה מוכנה לכניסתכם, כי כלל נקודות החשמל עובדות, כי ניתן להתקין מנורות, כי זרימת המים תקינה ועוד. 

לאחר ביצוע ההכנות הללו יש לרכוש ציוד שיסייע לכם בעת ביצוע הניקיון. מומלץ לגשת לחנות הקרובה לביתכם ולרכוש מטאטא, מגב, מטליות, חומרי ניקוי. כמו כן, במידה ואין ברשותכם אחד כדאי להשאיל שואב אבק איכותי שיסייע לכם להסיק אבק במהירות וביעילות.

 

כיצד לנקות את הדירה החדשה

לאחר שתבצעו את ההכנות הנדרשות לניקיון הדירה כדאי לכם להתחיל באזורים בהם יש סבירות שתצטרכו בעת הניקיון, שירותים ומטבח. את השירותים יש לנקות מלמעלה למטה. כדאי להתחיל בתקרה ולוודא כי היא נקייה, לאבק אותה ולאחר מכן לעבור אל החלונות ואדני החלונות. 

בעת ביצוע הניקיון הראשוני מומלץ לעשות שימוש במוצרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים. לאחר שתנקו את החלונות כדי לבצע נקיון בארונות המטבח. את ארונות המטבח יש לפתוח ולוודא כי אין בהם אבק או כתמים אחרים. לאחר מכן כדאי להקדיש מחשבה כדי לקבוע מה יהיה הארון בו תשמרו תרופות וציוד שצריך להישאר יבש.

לבסוף תעברו לנקות את האסלה, הכיור והמקלחת או האמבטיה שנמצאים בחדר. את כלל מוצרי החרסינה יש לנקות באמצעות חומר ניקוי ייעודי.

עם סיום העבודות בחדרי האמבטיה והשירותים כדאי לעבור לנקות את המטבח, גם כאן מומלץ להתחיל לעבוד מלמעלה למטה, לנקות תחילה את התקרות, החלונות ואדני החלונות. 

לאחר מכן, יש לבדוק כי האזורים בהם אתם מעוניינים להתקין את מדיח הכלים, המקרר ושאר מוצרי החשמל הגדולים נקיים ויבשים.

במידה ותזהו סכנת רטיבות באחד מאזורים אלה מומלץ לחזור אל הקבלן או בעל הבית ולוודא כי יבוצע תיקון. מיד עם סיום הבדיקות והניקיונות באזורים אלה כדאי לעבור על כלל הארונות והמגירות, יש לוודא כי הם נקיים, כי כלל הצירים עובדים כמו שצריך וכן כי אין כתמים או סימני רטיבות.

לבסוף, תוכלו לעבור למשטחי העבודה, אותם קל באופן יחסי לנקות, מומלץ לנקות שיש באמצעות חומר ייעודי לשיש ולשקול לעשות לו פוליש לפני הכניסה לדירה. את משטחי העץ כדאי לנקות באמצעות חומר לניקוי עץ ולשקול לבצע לעץ חידוש במידה ומדובר בדירה מיד שנייה.

 

מעבר מקיף על כל הדירה

לאחר שתסיימו לנקות את השירותים האמבטיות והמטבח תוכלו לעבור לשאר החדרים בדירה. את החדרים הללו קל יותר לנקות שכן לרוב הם ריקים ולא מכילים חפצים שיקשו על הניקוי.

הדגש היחידי הוא לשים לב לחומר ממנו מורכבת הרצפה. במידה ומדובר בפרקט יש להשתמש בחומר ייעודי לניקוי פרקטים, אם מדובר בשיש, בטון או כל חומר אחר יש לבדוק מה החומק המתאים לניקוי הרצפה.

עבודת הניקיון של דירה חדשה יכולה להישמע קשה, במידה ואתם מרגישים כי מדובר בעבודה שגדולה למידותיכם תוכלו לפנות לחברת לניקיון דירות, כדאי לוודא כי החברה מתמחת בניקוי דירות חדשות. באופן זה תוכלו להיכנס לדירה נקייה מבלי להשקיע בכך מאמץ רב.

בין אם תבחרו לקחת חברה ובין אם תבחרו לבצע את העבודה בעצמכם, חשוב להשקיע בניקיון הדירה החדשה טרם הכניסה אליה. באופן זה תוכלו להיכנס לדירה בתחושה טובה ומבלי לגלות הפתעות לא מתוכננות.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם