ניקיון בתים פרטיים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בית פרטי הוא החלום של כל משפחה ישראלית, הוא מספק שקט ומרחב ומשמש כסמל סטטוס. אחד החסרונות היחידים של בית פרטי הוא ניקיון, לרוב בתים פרטיים גדולים ודורשים השקעה רבה בעת ניקיונם. כמו כן בעת ניקיון בתים פרטיים יש להתחשב בעוד כמה גורמים. ננסה להסביר כיצד לנקות בית  פרטי.

 

מאפיינים ייחודיים

לרוב לבתים פרטיים יש גינה, הגינה דורשת השקעה רבה, הן כדי לטפח את הצמחים שבה והן כדי לנקות אותה, בין אם מדובר בנקיון הדשא ובין אם מדובר בריהוט הגן, חשוב לדעת כי יש ציוד מיוחד לניקוי ריהוט גן שכן ריהוט הגן מיועד לשהות בחוץ ולכן מיוצר מחומרים שונים.

כמו כן, בבתים פרטיים רבים יש גריל בשימוש המשפחה. כם את הגריל יש לנקות באופן ייחודי על מנת שלא יתלכלך וייהרס. לכן כאשר מנקים גריל חשוב להשתמש במברשת חזקה ובמסיר שומנים איכותי מפעם לפעם.

מעבר לכך המאפיין המרכזי הנוסף של בית פרטי הוא הגודל, בתים פרטיים רבים הם גדולים ביחס לדירות בבניינים ולכן נקיונם דורש השקעה רבה במיוחד. משפחות רבות צריכות עזרה בניקוי הבתים שלהם ולכן בוחרות לשכור את שירותיה של מנקה שהם מכירים או את שירותיה של חברת ניקיון.

 

הדברים שצריך לוודא לפני בחירת חברת ניקיון

המלצות – הקפידו לבקשת מהחברה אליה תפנו המלצות מלקוחות עבר של החברה, לחברה טובה לא תהיה בעיה לתת פרטים של לקוחות אליהם תוכלו להתקשר ולוודא כי השירות אותו תקבלו הוא איכותי וטוב.

ניסיון ומומחיות בניקיון בתים פרטיים – ככל שלחברה אליה תפנו קיים ניסיון רב יותר בתחום אזי סביר שהם יידעו לבצע את העבודה באופן מיטבי, כמו כן, חשוב לוודא כי לחברה יש ניסיון עשיר בניקוי בתים פרטיים, חברות מסוימות מתמחות בניקיונות מסוגים שונים ועל כן יכול להיות שלא יבצעו את הניקיון על הצד הטוב ביותר.

חומרי ניקוי ירוקים – חשוב לוודא, בעיקר לאנשים שנושא הסיבה קרוב ללבם כי החברה אותה תשכרו מבצעת נקיון איכותי אך גם כזה שאינו פוגע בסביבה. תשאלו את אנשי החברה באיזה חומרי ניקוי הם משתמשים ווודאו כי חומרים אלו אינם יוצרים נזק לסביבה.

בטיחות וציוד – וודאו כי החברה עומדת בכל תקני הבטיחות הנדרשים, כמו כן כדי לבדוק שהציוד בו החברה משתמשת הוא תקין ואיכותי. חשוב לדעת כי ציוד ברמה גבוהה יעזור למנקה לבצע את עבודתו טוב ומהר יותר ובכך יחסוך לכם זמן וכסף

יחס לעובדים – חשוב לוודא כי החברה מתייחסת כראוי לעובדים שלה, כי היא משלמת להם שכר ראוי ומעניקה להם את כל הזכויות הסוציאליות שלהם. כדאי לזכור כי פעמים רבות אנשים העובדים בעבודות אלה מגיעים משכבות חלשות יותר באוכלוסייה ועל כן פגיעים יותר.

היכרות עם ניקיון גינות – כדאי לבדוק עם נציגי החברה אליה אתם פונים כי החברה יודעת לנקות גינות וכי יש לה נסיון בנושא. ישנן חברות רבות שלא נוהגות לעסוק עם ניקוי גינות ומותירות את הנושא הזה לגננים. חברה שתבצע גם את העבודה הזאת תוכל לחסוך לכם זמן וכסף רב.

 

ניקיון בתים פרטיים דורש השקעה מקסימלית

ניקוי בתים פרטיים דורש השקעה רבה מבעלי הבית. על כן, משפחות ובעלי בתים רבים בוחרים לפנות לחברות נקיון שיסייעו להם בשמירה על ניקיון הבית. חברות אלו מציעות שירותים רבים ומגוונים ולםני בחירה בחברה מסויימת חשוב לוודא כי היא טובה וכן כי תספק לכם את השירות אותו תרצו במחיר טוב.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם