ניקיון בתים חדשים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ניקוי לבית החדש טרם המעבר נותן הרגשה מצוינת לדיירים החדשים. בתים חדשים עלולים לסבול מאבק ופסולת במקומות שאינם צפויים. בתהליך הניקוי יתכן ותזהו כמה דברים שצריך לתקן או להחליף ולכן חשוב מאוד לבצע את ניקוי הבית לפני המעבר אליו.

חומרים דרושים לניקוי הבית

כפפות גומי, ספוגים, מגבות נייר, סמרטוטים או מטליות, שואב אבק, מטאטא, דלי, מוצרי ניקוי, סולם.

 

כיצד לנקות את האמבטיה

חדרי השירותים והאמבטיה הם מקום טוב להתחיל בו את הניקיון, משתי סיבות, האחת היא שסביר כי תצטרכו להשתמש בהם במהלך הנקיון והשנייה היא שמחקים מראים שזה האזור המזוהם ביותר בבית. 

מומלץ להתחיל בנקיון של החלק העליון של החדר, יש להסיר אבק מהתקרה, מהפינות, מפתחי האוורור, ממאווררים ומגופי תאורה. לאחר מכן, כדאי לנקות נקה את אדן החלון והווילונות. בהמשך כדאי לנקות את המקלחת, האמבטיה והברזים וכן לקרצף את השירותים ואת הכיור והמראות.

 

ניקיון המטבח

לאחר ניקוי השירותים, כדאי לעבור למטבח. המטבח נוטה להיות אזור מלוכלך יחסית בבתים מיד שנייה, ובבתים חדשים מומלץ לוודא כי כלל המכשירים עובדים. גם כאן כדאי להתחיל מלמעלה, התקרות והקירות. 

בהמשך מומלץ לנקות את הארונות, כדאי לנקות אותם באמצעות סמרטוט לחה ולהסיר את כל שאריות האבק והלכלוך מהם. במידה ותמצאו כתמי שומן ניתן להשתמש בתרכיז של סודה לשתייה ומים. הכינו משחה ומרחו אותה, תנו לה לנוח מספר דקות על כתם השמן ולאחר מכן תנגבו אותה באמצעות מטלית

לאחר מכן יש לנקות את השיש ואת הדלפקים שבמטבח, לרוב הם דורשים פחות עבודה שכן מדובר במשטחים ישרים וארוכים. לאחר מכן ניתן לנקות את הכיורים והברזים שבמטבח, ניתן להשתמש באקונומיקה ללא כלור כדי לנקות את הכיור על ידי הכנסת האקונומיקה לבקבוק ריסוס ודילולה עם מים.

רססו היטב את הכיור והשאירו אותו כך לזמן מה. לאחר מכן יש לשטוף היטב את הכיור. כמו כן, תוכלו להלבין כתמים על הכיור באמצעות חומר הלבנה, השרות את הכתמים למספר דקות בחומר הלבנה שטפו היטב היטב. לבסוף מומלץ לטאטא ולשטוף את הרצפה.

 

ניקיון רצפות

התחילו בנקיון השטיחים, אם אתם עוברים לבית עם שטיחים מקיר לקיר, כדאי לשקול לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתבצע נקיון יסודי של השטיח טרם המעבר. אם מדובר בהוצאה גדולה מדי, או במידה והדיירים הקודמים טוענים שהשטיחים עברו ניקוי יסודי לאחרונה מומלץ לעבור על השטיח עם שואב אבק. במידה ואתם מחזיקים בעלי חיים כדאי לקנות מוצר מיוחד ששומר על השטיח מפשפשים אשר עלולים להתגלות על בעל החיים שלכם.

עבור פרקטים מומלץ להתחיל בטאטוא יסודי של הפרקט, במסגרתו כדאי לוודא כי אין בפרקט בליטות או כתמי רטיבות. לאחר מכן מומלץ לשטוף את הפרקט באמצעות סבון עדין המיוצרים כדי לנקות פרקטים. סבונים אלה יסירו לכלוכלים ויעניקו לפרקט ברק מחודש. 

עבור רצפות אריחים, המיוצרות מאבן בטון או שיש, יש לטאטא אותם או לעבור עליהם עם שואב אבק כדי להרים פסולת. לאחר מכן יש לנגב באמצעות חומר הניקוי המתאים לסוג הרצפה הספציפי.

ישנם המון דגשים אליהם יש לשים לב בעת שעוברים לבית חדש, על כן, כדאי לשקול לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום נקיון בתים חדשים. כמו כן, חברות אלה יוכלו לסייע לכם בניקוי שאר המוצרים בבית, בין אם מדובר במוצרי חשמל שהדיירים הקודמים השאירו או מוצרים שהקבלן הכניס בעצמו לבית. בחירת חברת נקיון נכונה תהפוך את המעבר לפשוט קל ונעים יותר.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם