ניקיון לאחר שיפוץ

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אחד הפרויקטים המהנים בחיים האלו, זה פרויקט של שיפוץ הבית. בין אם אתם לקראת שיפוץ דירה או אחרי, כדאי תמיד לקחת בחשבון את הנושא של ניקוי דירה אחרי שיפוץ. ניקוי בתים לאחר שיפוץ הוא אלמנטרי והכרחי, היות ולאחר שיפוץ הבית, בדרך כלל נותרות שאריות צבע, לכלוך רב ופסולת מכל מיני סוגים.

ניקיון לאחר שיפוץ ולפני אכלוס

יש היבואו ויטענו, כי ישנו צורך לנקות את הדירה לפני שיפוץ וגם אחרי. במקרים מסוימים, אכן מומלץ לנקות דירות לפני שיפוץ, מפני שלאחר ניקיון יסודי, אפשר לראות בבירור את הלקויות הדורשות תיקונים, שיפוץ, טיח, צבע ועוד. חברות ניקוי מומלצות מספקות שירותים אלו של ניקיון לאחר שיפוץ ולפני, ובמקרים רבים קיים גם צורך לנקות לפני אכלוס.

ניקוי לפני מעבר ואכלוס במען החדש, מצריך ניקיון יסודי ביותר, היות ואתם לא באמת יודעים מה התרחש בדירה לפני שהחלטתם לעבור אליה.

במקרים בהם אנשים עוברים אל דירות מרוהטות, כמעט וחובה לחטא את הרהיטים השונים. ניקוי בית ודירה לאחר שיפוץ, מצריך תמיד אבחון הדירה עצמה והרהיטים שנמצאים בה. במקרים בהם צוות הניקיון "רץ" לנקות מבלי לאבחן את הדירה לפני, יש לעצור אותו בכדי למנוע נזקים שעשויים להיגרם לציוד. לא פעם, תכשירי ניקוי מאוד חזקים, עשויים להוריד צבע מרהיטים ולגרום לנזקים.

 

הסרת כתמי צבע לאחר שיפוץ וניקוי כללי

בין אם מדובר בשירות של חיטוי מזרן, חיטוי ספות או שטיחים, כדאי תמיד לשכור חברות ניקיון מומלצות. חברות ניקוי מקצועיות גם יספקו לכם את כל מה שצריך, בכדי ליהנות מהבית לאחר שיפוץ. ניקיון לאחר שיפוץ הוא הכרחי בדיוק כמו ניקוי לפני אכלוס.

הרי, לא ניתן לתאר על הדעת מקרה בו אנשים מתגוררים בבית ששופץ אך לא נוקה כהלכה. ניקוי אחרי שיפוץ דירה יצריך לפעמים גם מכונות ניקוי עוצמתיות, שמספקות את היכולת להתמודד עם לכלוכים מאוד עיקשים, כתמים של צבע ועוד.

הסרת כתמי צבע היא אפשרית גם באמצעות שיטות ביתיות שונות, אבל אם כבר שיפצתם את הבית, אתם ממש לא מעוניינים להתנסות בכל מיני טכניקות מאולתרות שעלולות להוביל לפגיעה בשיפוץ שכרגע עשיתם בבית. בכל מקרה בו יש להסיר כתמי צבע או לכלוך בעקבות שיפוץ דירה, חברות ניקיון מקצועיות יהיו מסוגלות לספק לכם את המענה המדויק ביותר ובזמן המהיר ביותר.

 

חברות ניקיון מומלצות לניקוי אחרי שיפוץ

בכדי לאתר חברת ניקיון מומלצת, תמיד אפשר להתרשם מתיקי עבודות של חברות ניקוי לאחר שיפוץ, חברות ניקוי מקצועיות, חברות ניקוי דירות ובתים ועוד. בדרך כלל, אלו יוכלו לספק לכם מענה מאוד מדויק שיכלול גם פוליש ווקס.

לרוב, פוליש או ווקס מקצועי, יעלו בין 20 ₪ ל-30 ₪ עבור מ"ר. בחישוב מהיר, אם אתם צריכים לבצע פוליש ווקס אחרי שיפוץ דירה שגודלה 50 מ"ר, המחיר יהיה 1,000 ₪ – 1,500 ₪. יחד עם זאת, חובה לזכור שפוליש ווקס אינו מתאים תמיד לכל הסוגים של המרצפות.

 

שיטות ניקיון אחרי שיפוץ

במקרים מסוימים, פוליש ווקס אפילו עשוי לגרום לנזק ברצפות חדשות, וחבל. אמנם ניתן להזמין שירותי ניקיון לאחר שיפוץ מהיום למחר, אך בדרך כלל, יהיה מומלץ לקבוע מועד כמה שיותר מראש. במקרים בהם אתם קובעים את הזמנת הניקיון כשבועיים שלושה מראש, קיים הסיכוי גם שהמחיר יהיה נמוך יותר.

ניקוי אחרי שיפוץ בית עשוי לכלול ניקוי חלונות אחרי שיפוץ, ניקוי כורסאות מכתמי צבע שונים (ישנם סוגי צבע המצריכים שיטות ניקוי ייעודיות), ניקוי שטיחים, ניקוי כורסאות, ניקוי כסאות, ניקוי קנטים, ניקוי פרקטים אחרי שיפוץ, ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ ועוד.

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם