מהי הדברה מקצועית?

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה מהי?

פעמים רבות במהלך חיינו, ניתקל בבית הפרטי או במשרד בבעיה מטרידה אך נפוצה, מזיקים. המזיקים יכולים להיות מסוגים שונים, החל מנמלים היוצאות מחור קטן במטבח, דבורים או יתושים המקננים ברחבי הבית, ובמקרים גרועים יותר עכברים או חולדות.

המזיקים מהווים מטרד לא קל עבורנו, שכן כל העת מכרסם בנו החשש במה נוגעים או מה אוכלים אותם מזיקים. בדיוק לשם כך, קיימים אנשי מקצוע רבים העוסקים בהדברה. כלומר, באמצעות דרכים ושיטות מתקדמות, מנסים אותם אנשי מקצוע ולרוב בהצלחה ללכוד או להשמיד את אותם מזיקים שפלשו לביתנו.

אך, אנשים רבים מגיעים לכדי בלבול קל כאשר הם מנסים לבחור את המדביר המקצועי ביותר לטיפול בבעיית המזיקים בביתם. לכן, ננסה להציג בפניכם את הרכיבים המרכזיים שאת קיומם מומלץ לוודא שיש בהדברה, ושיובילו אתכם לבחירה באיש המקצוע המתאים.

 

הרכיבים המרכיבים הדברה מקצועית

תו תקן

אחת לתקופה, אנו שומעים סיפורים מסמרי שיער של פגיעות פיזיות חמורות בבעלי הבית בו בוצעה ההדברה, בעקבות שאיפות חומרים רעילים ומסוכנים.

לכן, על מנת לוודא כי איש המקצוע בו בחרתם משתמש בחומרים המותרים לשימוש לצרכי הדברה, בקשו מהמדביר להציג בפניכם את רישיון ההדברה שלו, וודאו מול הרשויות המפקחות על ההדברה כי האישור בתוקף וכי המדביר מוכר לרשויות ובעל המלצות מלקוחות קודמים.

 

שיטות ההדברה

ישנן מספר שיטות הדברה, בהן משתמשים מדבירים מקצועיים, ושעליכם בתור לקוחות להכיר על מנת לזהות שההדברה מקצועית. שיטת ההדברה הראשונה היא, הדברה כימית. הדברה מסוג זה, מבוססת על פיזור רעלנים בחלל הבית ובמקומות החשודים להתרכזות מזיקים.

בשימוש בסוג הדברה כזה, וודאו מול המדביר כי החומרים מאושרים וכי הוא לא משתמש בזרחן, חומר רעיל ביותר שנאסר לשימוש במדינת ישראל. לאחר ההדברה, ודאו כי הבית מאוורר היטב, ובדקו מול המדביר במדויק מתי יותר לכם לחזור ולאכלס את הבית.

סוג נוסף של הדברה הוא הדברה ירוקה, המשתמשת בפתרונות "ירוקים", כאלה שאינם פוגעים בסביבה במדיה רבה, למרות שיעילותם נמוכה מעט מההדברה הכימית. סוגים נוספים של הדברה, הם הדברה ביולוגית שמשתמשת באורגניזמים חיים על מנת לחסל את המזיקים בצורות שונות, והדברה אלקטרונית המשתמשת באמצעים אלקטרוניים יעודים.  גם כאן, בדקו היטב את תו התקן אותו מחזיק המדביר.

 

יסודיות ההדברה

סימן נוסף למקצועיות ההדברה, הוא יסודיותו של המדביר. מדביר מקצועי הוא מדביר הבוחן את הבית הפרטי שלכם בצורה יסודית. שסורק את פינות הבית בצורה מדוקדקת, מוודא את כלל המקומות בהם נמצאים המזיקים, ולאחר ההדברה עובר בפרוטרוט על המקומות בהם ביצע את ההדברה.

לסיכום, על מנת לבצע את ההדברה המקצועית לבית הפרטי שלכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר, כנסו לאתרי האינטרנט השונים ובעזרת המידע שניתן לכם במאמר זה, בצעו את הבחירה הנבונה והמשתלמת.

הדברה

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
פסולת
כללי
איך מתבצעת הריסת בטון?

רבים האנשים שיזדהו כשייאמר עליהם שהם כמו "פיל בחנות חרסינה"- מפילים והורסים כל דבר שבדרכם. אך האמינו לנו, כשמדובר בפרויקט הריסת בטון, האחרון שתרצו שיעשה את העבודה הוא פיל. הריסת

מנקה מקצועית
ניקיון הבית
איך לנקות נכס לפני איכלוס

עומדים להיכנס לנכס וצריכים לנקות אותו ביסודיות לפני האכלוס? לפני שאתם מתחילים לקחת חומרי ניקוי, חשוב שתבינו כיצד תוכלו לעשות זאת ברמה הטובה ביותר. מומלץ לבצע את הניקיון של הנכס

חלל נקי
ניקוי חדר שינה
איך תשאירו את חדר השינה נקי מאי פעם

אף אחד מאיתנו לא אוהב לחיות בבלאגן. הבלאגן גורם לנו לא רק לבלאגן שבא לידי ביטוי במראה לא טוב, אלא גם בתחושות נפשיות מאוד לא טובות ושמלוות בכעסים, עצבים וריבים

סלון לאחר הניקוי
ניקוי סלון
איך לנקות סלון

סלון הבית מהווה, עבור כולנו, את המקום הזה במהלך היום שאנחנו כבר "מתים" להגיע אליו, להדליק טלוויזיה וליהנות לנו מסיומו של עוד יום עבודה. היות והוא חדר מרכזי בבית, התשובה

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם