למה חשוב להחליף מסנני מים

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מערכת סינון וטיהור המים דואגת להזרמת מי שתייה נקיים לבית המשפחה. תקינות המסננים קובעת את איכות המים. בחלקים נרחבים בארץ אין אפשרות לשתות מי ברז בצורה חופשית והפתרון היעיל, המתקדם והאהוב ביותר הוא שימוש במתקני סינון מים.

 

אפשרויות לסינון מים בבית

  • קנקן לסינון מים – קנקן עם חלק בו מחברים רכיב שמסנן את המים, בדרך כלל בעזרת פחם פעיל.
  • מסנן מים דירתי – מותקן צמוד לברז המים הראשי של הדירה ומסנן את כל המים הזורמים לדירה.
  • מתקן מים – מתקן מים חשמלי שביכולתו להרתיח מים וגם לקרר אותם לאחר סינון.

 

מהם הנזקים במי שתייה לא מסוננים?

מים הם הטעם לחיים. מים לא מסוננים פוגעים באיכות החיים לאורך זמן ולעיתים גם בטווח הקצר אם האיכות ירודה בצורה משמעותית. הגורם הראשוני למוות בקרב תלמידים באפריקה זו איכות המים הירודה אותה הם שותים. אנו שותים מים על בסיס יום – יומי, מים נקיים משמע גוף בריא.

מי שתייה לא מסוננים עלולים לגרום לבעיות בריאותיות החל מהגרון ועד לכליות. ישנה חשיבות גבוהה לאיכות מי השתייה ואיכות זו משפיעה על הבריאות ועל אורך החיים שלנו מאז ומתמיד.

 

מהם היתרונות במסנני מים?

נמנעי השתייה ממי הברז מתחלקים ל- 2 קבוצות: אלו שקונים בקבוקי מים, ואלו שמשתמשים במסנני מים. בקבוקי המים מזהמים מאוד את הסביבה ויוצרים תלות כל שהיא ב'ספק חיצוני' למי שתייה.

מסנני מים מאפשרים לנו יד חופשית בלי הלחץ שיגמר המים – אחרי הכל המים יגיעו מהברז ולא מהחנות. מסנני המים מסננים את האבנית, את החלודה, את החול ואת כל שאר החברים שלא מתאימים למי שתייה איכותיים. זהו יתרון משמעותי בהתחשב בעובדה כי מסנן מים לא דורש הרבה מהמשתמשים שלו, לעומת רכישת בקבוקי מים.

 

כל כמה זמן יש להחליף מסנן מים?

מסנן מים יש להחליף לפי הוראות היצרן, כי אין תקן אחיד לכל סוגי המסננים בשוק ולכל החברות השונות. בממוצע, ההמלצה למסנני מים במתקני מים ובמסנן דירתי הוא ניקיון / החלפה של המסנן כל חצי שנה. אם השימוש במסנן הוא מועט יחסית (פחות מ2,000 ליטר בשנה), יש להחליף כל 2,000 ליטר מים שעוברים במסנן.

בקנקנים לסינון מים הרכיב שדואג לסינון וניקוי המים מאבד את יכולתו יותר מוקדם, זאת אומרת שיש להחליפו כל חודש – חודש וחצי, תלוי בשימוש ובהוראות היצרן.

 

לסיכום

על מנת שמי השתייה היוצאים ממסנני המים יהיו ראויים לשתייה, המסננים דורשים טיפול, אחזקה ולעיתים גם החלפה. טיפול מקצועי בצנרת ובכל הקשור למים בבית ובפרט מי שתייה, יכול לחסוך בעיות רבות בעתיד וכך גם לחסוך כסף. באתר xblade.co.il  תוכלו ליצור קשר עם אינסטלטור אמין, שיטפל במסנני המים שלכם בבית.מזיגה לכוס

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
ניקוי ספות
המדריך המלא לניקוי הספות בעסק

הספות בעסק חייבות להיות נקיות באופן קבוע, וזאת בשל ספיחה של חיידקים ולכלכוך. כיצד תוכלו לנקות את הספות במשרד באופן הטוב ביותר? להלן המדריך המלא.   ניקוי ספות בעסק –

חלל נקי
ניקוי חדר שינה
איך תשאירו את חדר השינה נקי מאי פעם

אף אחד מאיתנו לא אוהב לחיות בבלאגן. הבלאגן גורם לנו לא רק לבלאגן שבא לידי ביטוי במראה לא טוב, אלא גם בתחושות נפשיות מאוד לא טובות ושמלוות בכעסים, עצבים וריבים

ריסוס מתוך רכב
טיפים ומידע לניקיון
ניקיון לאחר הדברה – כל המידע שצריך

אתם חושבים לעשות הדברה בבית כי גיליתם מזיקים מסוגים שונים? תוהים מה כולל התהליך כולו, באיזה סוג של הדברה כדאי לבחור ואיך לנקות אחרי שכל המבצע הזה יסתיים? עיינו במאמר

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם