ניקיון כללי – איך לבדוק האם יש לכם כפל ביטוחים

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כפל ביטוחים הוא תופעה נפוצה בציבור הישראלי – בין אם בתחומי הבריאות, ביטוח החיים או אובדן כושר העבודה.

כפל הביטוחים הוא בזבוז כסף לריק על הגנת ביטוח שכבר זמינה לכם לחלוטין.

כדי לבדוק האם גם אתם משלמים כפול ללא צורך, כדאי לעשות בדיקת ביטוחים יעילה, שתעשה סוף סוף סדר במצבכם.

במאמר זה נפרט על שלוש דרכים לבדיקת כפל ביטוחים, באופן עצמאי ובעזרת סוכן.

 

עבודה אל מול סוכן ביטוח

סוכני ביטוח במשך שנים ארוכות משלו בתחום בדיקות הביטוחים. סוכני הביטוח הם אנשים בעלי ידע אדיר בתחום הביטוחים. הם מסוגלים להבין כל ביטוח בו אתם חברים על בוריו, ולהסביר לכם מהן ההגנות אותן הביטוח מספק לכם. סוכן ביטוח יעיל, יוכל להפוך את המידע המשפטי המורכב הכתוב בחוזה הביטוח שלכם, למידע נגיש בשפת יום יום, מה שיאפשר לכם לקבל החלטה נבונה. הידע של הסוכן עליכם ועל תחום הביטוח, יאפשר לו לאחר בדיקת הביטוחים ואיתור מקרים של ביטוח כפול, להמליץ לכם על שדרוג חבילת הביטוח שלכם, כך שתוכלו להיות מוגנים באופן השלם ביותר, תוך הוצאה כספית מינימאלית על השירות.

 

בדיקה אינטרנטית בהר הביטוח

בדיקה אינטרנטית הייתה בעבר עבודה מסורבלת, ומלאה טעויות. המידע אשר נמצא באינטרנט הוא אינו תמיד אמין, ולעיתים קרובות מופץ על ידי גורמים בעלי אינטרס. אינטרסים אלו יכולים להוביל חברה לנסות להסתיר את העובדה שביטוח הבריאות שלה למשל, מכיל כיסוי למקרים אשר כבר מכוסים היטב כחלק מחבילת ביטוח הבריאות הציבורי בישראל. האתר הר הביטוח שינה זאת מהייסוד. הר הביטוח הוא אתר ממשלתי, המאפשר לכל אדם לקבל את מלוא המידע הנוגע לביטוחים הרשומים על שמו. האתר מאפשר לקבל מידע בסיסי על הדברים אותם הביטוח המדובר מכסה, כך שתוכלו במאמץ מינימאלי לאתר כפל ביטוחים, ולטפל בכך בהתאם. החיסרון היחיד של עבודה למול האתר, הוא שלעיתים קשה מאוד להבין את המידע המתומצת הרשום בו בנוגע לפוליסות הביטוח, ולכן קבלת ההחלטה על פי המידע הקיים בו היא מאתגרת מאוד, ולעיתים אפילו על סף הבלתי אפשרית ללא סיוע או ידע אישי קודם.

 

מעבר עצמאי על הניירת הרלוונטית

במהלך החיים, יש נטייה לצבור ביטוחים הרשומים על שמכם. יתכן ותקבלו הצעה לביטוח חיים בתנאים טובים מהעבודה, לביטוח מנהלים, או אפילו לביטוח אבדן כושר עבודה. הצבירה של פוליסות הביטוח, מייצרת כמות אדירה של ניירת המגיעה אל תא הדואר שלכם בכל חודש. כדי לאתר כפל ביטוחים, כדאי מאוד לנסות ולעשות סדר בכל הניירת הרלוונטית, ולראות מתי גובים מכם כסף, מי עושה זאת ועל איזה כיסוי. מדובר בצעד חיוני, ובעבודה שחייבת להיעשות כחלק מהניקיון הכללי, שיאפשר לכם לשלוט טוב יותר בהוצאות הביטוח שלכם.

 

פיננסי

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
לבוש אופנית
טיפים ומידע לניקיון
איך לנקות חליפות לאחר אירוע

הרבה פעמים לאחר שיוצאים לאירוע חגיגי, החליפה מתלכלכת – בין אם מהאוכל, משתייה, מאדמה או מכל לכלוך שלא יודעים מה המקור שלו. על מנת שהחליפה תוכל להמשיך ולשמש בתור בגד

שדה
טיפים ומידע לניקיון
עיצוב גינה שיחסוך לכם ניקיונות רבים

כאשר אנו רוכשים בית עם גינה אנו מעוניינים לעצב אותה בצורה יפה ומעוצבת שתרשים כל אורח שיגיע לבית. הגינה משמשת אותנו עבור מטרות רבות ושונות כגון: הזמנת אורחים, גידול פרחים

ציוד תאורה
כללי
איך לקפל אירוע ב3 שלבים

אחרי שהאירוע שתכננתם במשך כל כך הרבה זמן הגיע, נדמה שהוא נגמר יותר מהר ממה שהוא התחיל. חגגתם, ביליתם, נהניתם ועכשיו הגיע הזמן לסדר. אז איך לקפל אירוע ב3 שלבים?

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם