מה ההבדל בין חברת ניקיון לעוזרת

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ביצוע עבודות הניקיון בבית הפך זה מכבר למטלה בעייתית וכמעט בלתי אפשרית לביצוע באופן עצמאי, בבית שבו שני בני הזוג עובדים במשרות הדורשות פעילות אינטנסיבית, יש קושי למצוא את הזמן הנכון והמתאים לביצוע הניקיון. הדבר נכון בכל ימות השנה, אבל נכון שבעתיים לפני החדים, הן חגי תשרי והן חג הפסח. במרבית המקרים, נוהגות משפחות רבות להסתייע בשירותיה הטובים של עוזרת בית מיומנת. עם זאת, עוזרת בית מיומנת, איכותית ונאמנה היא עובדת שקשה עד בלתי אפשרי למצוא בימים טרופים אלה. אילו אופציות קיימות לביצוע ניקיון איכותי בבית המגורים או בעסק? מה ההבדל בין חברת ניקיון לעוזרת? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה באשר לסוגיות הללו.

חומרי ניקוי

תפקידה של העוזרת והמשמעות שלו

במרבית המקרים. תפקידה של העוזרת בבית איננו מתמצה רק בעבודות הניקיון. לא אחת משמשת העוזרת גם סוג של שמרטף לילי המשפחה וגם סוג של אחראית על הבישול והכנת הארוחות. למרות כל אלה, השכר של העוזרת הוא נגזרת של המחיר לשעת עבודה. וכיון שעוזרות בית נדרשות תמיד ויש מחסור בעוזרות בית איכותיות, ההוצאה בגין השכר לעוזרת יחד עם ההוצאות העקיפות השונות, היא גבוהה למדיי. עוזרת עובדת בדרך כלל בשני מקומות, או בשלוש מקומות לכל היותר. כתוצאה, השכר שכל משפחה נדרשת לשלם הוא גבוה יחסית, כך שהערך המוסף שהעוזרת מספקת הוא נמוך למדיי. מספר גדל והולך של משפחות, כולל משפחות מבוססות, עוברות לקונספט של שכירת שירותי ניקיון על בסיס שעתי ולפי הצורך, ולא על בסיס שבועי או חודשי קבוע. בדיוק בנקודה הזאת, אנו מתחברים לחברות הניקיון והתפקיד שלהן בנושא זה.

חברת ניקיון וכל היתרונות שלה

כאמור, חברות ניקיון נוטלות חלק גדל והולך בתחום הניקיון בישראל. ישנם כמה וכמה הבדלים בין העסקת עוזרת לביו העסקת חברת ניקיון. ההבדלים מתמקדים בעיקר בזמינות, בעלויות וביכולת של חברת הניקיון להיענות לאתגרים שונים ועבודות ניקיון ברמות שונות של יסודיות. (איך לנקות סלון).

באשר לזמינות – הדבר הבולט ביותר בהתנהלות מול עוזרת בית הוא שלקראת החגים היא הופכת לפחות ופחות זמינה. זאת, כיון שעוזרת בית איכותית מקבלת לקראת החגים הצעות עבודה בסכומי כסף גבוהים משמעותית מאלה המשולמים לה במקום העבודה הקבוע. וכיון שבדרך כלל אין חוזה העסקה רשמי עם העוזרת, עוזרות רבות נוטלות לעצמן חירות למקסם את הרווחים ולבצע עבודות במקומות אחרים, במחירים גבוהים. חברות ניקיון, לעומת זאת, נוקבות במחירים נוחים יחסית עבור שעת עבודה. תמורת תוספת תשלום ניתן לקבל יותר מעובד אחד בו זמנית, על מנת להשלים את עבודת הניקיון בהקדם האפשרי. כיון שמלכתחילה חברות ניקיון נוהגות לתמחר ביסודיות סוגים שונים של עבודה, ניתן לדעת מראש מהן העלויות של עבודות כאלה ואחרות ולהתכונן לכך מראש.

אם אתם מעוניינים בביצוע מקצועי ומיומן של עבודות הבית שלכם, את בהחלט במקום הנכון. צרו קשר כעת והמקצוענים של cleaningcompany.org.il יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם בביצוע עבודות הניקיון הנדרשות לכם ב\מן הקצר ביותר ובעלויות אטרקטיביות.

למידע נוסף על חברת ניקיון בצפון

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
ספה מעוצבת
ניקוי ספות
איך לנקות את כריות הספה

יש לכם בבית ספה מלוכלכת ואתם רוצים להחזיר אותה לימי הזהור והיופי שלה ? הנה כמה דרכים מועילות שיעזרו לכם לנקות את כריות הספה בצורה הטובה ביותר, שגם תשמור על

חדר שרות
ניקוי חדר אמבטיה
איך לשמור על הסדר והניקיון בארון האמבטיה

מי מאתנו לא מכיר את זה? אנחנו מחליטים לעשות סדר בארונות האמבטיה, זורקים לא מעט חפצים ישנים אך מהר מאוד שוב הארון חוזר למצבו הקודם. אם זה נשמע לכם מוכר

מחפשים שירותי ניקיון מקצועיים ואמינים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים שנציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם