פוליש בחברת ברכה והצלחה

פוליש

פוליש בחברת ניקיון איכותית

פעמים רבות נתקלים לקוחתנו במקרה בו גם לאחר פעמים רבות של ניקיון ושטיפת מרצפות לא ניתן להגיע לברק המקורי של הרצפה. רבים אשר ירצו להשיב לרצפה את הברק הראשוני בלי לבזבז הון על החלפת המרצפות יפנו לפתרון של פוליש לרצפה. פוליש הינה פעולה של ליטוש וציפוי הרצפה המקנה לה מראה חדש וזוהר.

שירותי פוליש
 
 

אם אתם מעוניינים להחזיר לרצפה את הברק? לקבל רצפה שנראית כמו חדשה בפחות ממחצית המחיר?

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 053-620-6728


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 
 

כיצד מבצעים עבודות פוליש?

כפי שהזכרנו כבר פוליש מורכב בעיקרו משני חלקים, ליטוש הרצפה ולאחר מכן ציפוי הרצפה. בהתחלה מכינים את הרצפה באמצעות ליטוש וכך בעצם נפטרים מהשכבה העליונה שנשחקה ונשרטה עם השנים. לאחר הליטוש הראשוני יש צורך להחזיר את השכבה העליונה המקנה ברק ועמידות מפני שחיקה ושריטות.
 
לפעמים הגדרת הליטוש קצת מאיימת ולא ברורה, כיצד הסרה של שכבה שלמה מהרצפה תוביל בסוף לתוצאות טובות? איך ניתן להימנע מפגיע ברצפה תוך כדי הליך כה אגרסיבי? על כל אלה נענה בהמשך. נפתח בהגדרה של ליטוש כדי להבין יותר נכון את המושג וכיצד ככל הוא מתבצע.
 
 

ליטוש

ליטוש הוא פעולת גימור הגורמת להחלקה של פני שטח. לעתים המטרה היא ליצור שטח בעל תכונות של מראה, כלומר החזרת אור מלאה עם פיזור נמוך ככל האפשר. הדרך הנפוצה להשגת הגימור היא ליטוש מכני - שפשוף פני השטח בגרגרים של חומר קשה. לדוגמה, מתכת ועץ ניתן ללטש עם נייר זכוכית - שהוא נייר שעליו מודבקים גרגרי זכוכית, אולם אבני חן וקרמיקות שונות, שהן בדרך כלל קשות מזכוכית, וגם מתכות, נהוג ללטש בעזרת גרגרי סיליקון קרביד או יהלום.

ליטוש מכני נפוץ הוא דיסקה מסתובבת, שעליה מונח נייר עם גרגרים קשים, או בד שמוספג בתמיסה עם הגרגרים. לעתים הליטוש אינו מכני, למשל ליטוש באמצעות חומר איכול או באמצעות לייזר.

 
נלקח מאתר ויקיפדיה- עיין ערך ליטוש:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%95%D7%A9
 
 
משום שליטוש רצפה בתהליך הפוליש הינו בעצם שפשוף הרצפה באמצעות דסקית בעלת גרגירים קשים יש להיזהר מלעבוד עם חברות פוליש לא מקצועיות המחזיקות בכלי עבודה העלולים לפגוע ברצפה ולגרום לה נזק בלתי הפיך. לכן כל אחד אשר מעוניין להעסיק חברת פוליש צריך לבדוק שאכן מדובר בחברה מוכרת בעלת ציוד תיקני ואנשי מקצוע היודעים את עבודתם, ציוד לא תיקני או אנשים המועסקים ללא רקע וידע בתחום עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לרצפה.

לאחר שהבהרנו כיצד מתחיל הליך הפוליש ננסה להסביר את השלב השני בו מצפים את הרצפה בחומר המעניק לה ברק והגנה. על מנת לפרט יותר על חלק זה ניאלץ לפרט על סוגי הפוליש השונים מכיוון שלכל אחד מהם מטרה שונה וסוגי חומרים שונה.
 

סוגי פוליש:

על מנת להבריק מרצפות באמצעות פוליש ניתן לבצע שלושה סוגים עיקריים של פוליש: פוליש קריסטל, פוליש ווקס ופוליש אקרילי. ההבדל העיקרי הוא באופן ביצוע, ההברקה ואיכות התוצאה הסופית. כל פוליש מתאים לסוג רצפה שונה ולכן טוב להתייעץ עם מומחה לפני ביצוע פוליש, חברת פוליש חסרת ניסיון עלולה להתאים סוג פוליש שלא מתאים למרצפות שלכם דבר העלול לפגום במרצפות ולהוביל לנזק בלתי הפיך.
 

פוליש ווקס:

בשלב הראשון של התהליך המרצפות עוברות ליטוש באמצעות מכונת פוליש מקצועית וסקוץ' ברייט, באופן זה מוסרות שכבות לכלוך עליונות המאפשרות לחומר הווקס לחדור לשכבות הפנימיות של המרצפות. לאחר יבוש הרצפה מורחים על פניה פוליש ווקס (חומר הציפוי המקנה ברק והגנה למרצפות). למראה מבריק ונקי רצוי לעבוד עם מכונת פוליש מקצועית וחדישה בעלת מברשות וסקוץ' ברייט נקיים.
 

פוליש קריסטל:

הליך פוליש זה מבוצע באמצעות תגובה כימית, הליך מגנזיום גורם להברקה של פני השטח. באמצעות חימום המשטח בעזרת מכונה וצמר פלדה המתפרס על כמה שלבים מבוצע הליך הפוליש. לאחר מספר שלבים מגיעים לתוצאות מרשימות של רצפה מבריקה ברמת גימור גבוהה.
 

פוליש אקרילי:

ההבדל העיקרי בין פוליש אקרילי לבין שאר סוגי הפוליש הוא הציפוי האקרילי אנטי סטטי המקנה לרצפה עמידות רבה בפני שריטות, חבלות וכימיקלים שונים העלולים לפגוע ברצפה. תכונות אלו מקנות לפוליש אקרילי יתרון משמעותי על פני סוגי הפוליש השונים כאשר מדובר במקומות ציבוריים ובתעשייה. למרות שפוליש אקרילי הוא בעל רמת גימור נמוכה משל פוליש קריסטל הוא עמיד יותר ונשאר לאורך זמן רב יותר.
 
אנו בחברת ברכה והצלחה מתמחים בכל סוגי הפוליש. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון               מס' טלפון: 053-620-6728
 
ברכה והצלחה, חברת הפוליש שמבריקה את רצפתך. 
חזרה לדף הבית
דף הבית
 
 
תפריט דף הבית טלפון