פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל- הברקה מושלמת

אריחי הריצוף שלכם דהו עם השנים וזקוקים לליטוש, הברקה וחידוש? בואו לחדש ולרענן את הריצוף הישן שלכם על ידי חברת פוליש קריסטל איכותית. חברת פוליש קריסטל ברכה והצלחה מעניקה לכם שירות פוליש קריסטל איכותי עם תוצאות מבריקות ומדהימות, בואו לגלות כיצד הרצפה הישנה שלכם יכולה להיראות כאילו רק לפני רגע רכשתם אותה מחנות הקרמיקה הקרובה.

שירותי פוליש קריסטל
 

 

אם אתם מעוניינים להחזיר לרצפה את הברק? לקבל רצפה שנראית כמו חדשה בפחות ממחצית המחיר?

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 073-205-1145

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון


מה זה פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל זוהי שיטת ניקוי, ליטוש והברקה של רצפות בעזרת מכונת פוליש מיוחדת אשר עובדת בזהירות ויעילות על כל אריח ומקלפת ממנו את השכבות הדהויות ומחזירה לו את הברק שלו. עבודת פוליש קריסטל הינה עבודה אשר יכולה להיעשות רק על ידי מומחים בתחום ולא באופן חובבני על מנת לא לגרום נזק לריצוף על ידי שפשוף לא נכון או שימוש לא תקין במכונות ובחומרים.

אם גם אתם רוצים שהרצפה שלכם תהיה בוהקת ומבריקה כמו מראה ולתת לה מראה מחודש, פוליש קריסטל מקצועי שיעשה על ידי חברת ניקיון אמינה יעשה לכם את העבודה.

 

רצפה מבריקה ובוהקת במחיר משתלם עם חברת ברכה והצלחה!

חברת ברכה והצלחה מקפידה לגבות מחירים הוגנים מן הלקוחות ועם זאת לתת שירות יוקרתי ומצטיין. על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת תוכלו ליצור קשר דרך האתר או בטלפון. חברת ניקיון ברכה והצלחה מבטיחה לכם תוצאות מושלמות לרצפה בוהקת ומצוחצחת במחיר אטרקטיבי המתאים לכל כיס אז הפסיקו להתלבט והתקשרו כעת.
 

חידוש רצפה ישנה על ידי פוליש קריסטל

מי שמבין מעט בעיצוב הבית יודע שריצוף סומסום, אריחי חרס וכן בלטות מאוירות כבר אינן נחשבות "ריצוף ישן" אלו מוגדרות כ"ריצוף רטרו". סוגי הריצוף האלו חזרו לאופנה ובגדול ואם יש בביתכם כזו רצפה הרי שזכיתם ונשאר לכם הוא רק ללטש ולהשוות לרצפה הזו מרה מעיר מחדש וזאת על ידי עבודת פוליש קריסטל מקצועית ומיומנת.
 

מקצועיות מקסימאלית ללא פשרות!

החברה שלנו דוגלת במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות, צרו עמנו קשר עוד היום לריצוף מבריק, רענן ומחודש על ידי עבודת פוליש קריסטל איכותית.
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון               073-205-1145
 
 
מחפשים חברת פוליש קריסטל מקצועית ויסודית? מצאתם!
 

חזרה לדף הבית
דף הבית
 
תפריט דף הבית טלפון