פוליש לרצפה- חברת ברכה והצלחה

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה ע"י חברת ברכה והצלחה

 פוליש לרצפה היא פעולה שנדרשת לכל רצפה לאחר מספר שנות שימוש. אף רצפה לא נשארת חדשה ומבריקה לנצח, אולם כאשר היא מאבדת מן הברק והיופי שלה, אין צורך להחליף אותה על מנת להשיג רצפה חדשה בעלת ברק נאה. מספיק לבצע פוליש לרצפה. חברת ברכה והצלחה שירותי ניקיון מבצעת עבודות של פוליש לרצפה בצורה יעילה ומקצועית, שמחזירה לרצפה שלכם את הברק היפהפה שלה.

שירותי פוליש לרצפה
 
 

פוליש לרצפה עושים רק עם ברכה והצלחה שירותי ניקיון!

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 073-205-1145

 

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיוןפוליש איכותי להברקה עם ברק:
פוליש לרצפה הוא שם כולל למגוון סוגים של פעולות אשר נועדו להחזיר לרצפה, כאמור, את הברק שלה, כפי שהיה לה כאשר הייתה חדשה. רצפה נוטה לאבד מן הברק שלה עם השנים, הן בגלל שחיקה שלה בשל דריכה מרובה, והן בגלל פגמים שונים שנוצרים ברצפה – שריטות, חריצים, סדקים, כתמים וכדומה.
 
פוליש לרצפה נועד להחזיר לרצפה את הברק היפה שלה, וליצור לה מראה של רצפה חדשה. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, לפני שלב הפוליש עצמו מבצעים שלב של ליטוש הרצפה, לרוב באמצעות דיסקית יהלום מיוחדת אשר מיועדת לכך. הליטו מסיר את השכבה העליונה והפגומה של המרצפות, ומותיר שכבה נקייה וחדשה, נטולת פגמים. לאחר מכן ניתן לבצע פוליש לרצפה, באמצעות שיטות כמו פוליש וקס, פוליש קריסטלי או פוליש אקרילי, אשר נועדו להעניק לרצפה את הברק הסופי שלה.
 
כדאי לדעת כי שלושת סוגי הפוליש האלה מתאימים למטרות שונות מעט, ומומלץ להתייעץ עם מומחים באשר לסוג הפוליש המומלץ עבורכם. לרוב, בבתים פרטיים מומלץ לבצע פוליש קריסטל, ואם מעוניינים בפוליש בעלות נמוכה – פוליש וקס. פוליש אקרילי מיועד בעיקר למרכזי מסחר, תעשייה וכדומה.
 
 

ברכה והצלחה שירותי ניקיון:

 חברת ברכה והצלחה שירותי ניקיון מציעה לכם שירותים מקצועיים של פוליש לרצפה, ומאפשרים לכם ליהנות מרצפה מבריקה כמו חדשה, בעלויות נמוכות ככל האפשר. עם השירות של ברכה והצלחה שירותי ניקיון, גם הרצפה שלכם יכולה להבריק בדיוק כמו ביום שבו רכשתם אותה, ואתם יכולים ליהנות ממראה של בית מבריק ללא מאמץ.
 
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון        מס' טלפון: 073-205-1145
 
 
 
צריכים לבצע פוליש לרצפה? בואו לעשות אותו עם ברכה והצלחה שירותי ניקיון!


חזרה לדף הבית
דף הבית
 

 
תפריט דף הבית טלפון