פוליש וניקיון- מחירים אטרקטיביים בחברת ברכה והצלחה

פוליש וניקיון

פוליש וניקיון- לשלמות הריצפה

 פוליש וניקיון הן שתי פעולות חשובות בכל בית, אשר כרוכות זו בזו. כאשר מנקים את הבית ניקיון יסודי ואיכותי, קל יותר להבחין בצורך של ביצוע פוליש לרצפות. חברת ברכה והצלחה שירותי ניקיון מבצעת עבורכם את שתי הפעולות הללו, של פוליש וניקיון, במחירים השווים לכל נפש ובמקצועיות גבוהה.
 
שירותי פוליש לרצפה
 


מעוניין בבית/ משרד נקי ללא רבב? לקבל רצפה שנראית כמו חדשה בפחות ממחצית המחיר?

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה   053-620-6728


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 


פוליש וניקיון:

 פוליש וניקיון, כאמור, הן שתי פעולות חשובות הקשורות זו בזו. מרבית חברות הניקיון מציעות גם שירותי פוליש, בעיקר בשל העובדה שכאשר מבצעים, כאמור, ניקיון יסודי של הבית, המראה של הרצפה נעשה בולט במיוחד. לא נעים להיכנס לבית, נקי ככל שיהיה, שהרצפה שלו פגומה, שרוטה, מוכתמת ונטולת ברק. לכן, מציעות החברות השונות שירות משולב של פוליש וניקיון.
 
הניקיון כולל את כל עבודות הניקיון הנדרשות בבית, כולל ניקיונות מורכבים כמו ניקיון לאחר שיפות או בנייה, כמו גם ניקיון של מקומות ציבוריים, החל בחדרי מדרגות ועד חנויות, משרדים ומרכזים מסחריים, וכן הלאה.
 

שירותי הפוליש כוללים ליטוש ופוליש של הרצפות בבית או בכל מקום אחר, בשיטה המתאימה למקום. ניתן לבצע פוליש וקס, פוליש קריסטל או פוליש אקרילי, כאשר פוליש וקס מתאים לכל סוגי הרצפות, והוא גם זול, אך אינו עמיד מאד, והוא עלול לגרום להחלקה. פוליש קריסטל יקר יותר, אך גם הוא מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות, והוא בטיחותי ומחזיק מעמד לאורך זמן. פוליש אקרילי מבודד בפני חשמל וכדומה, והוא מתאים בעיקר לאזורי תעשייה.

 

ברכה והצלחה שירותי ניקיון:

 חברת ברכה והצלחה שירותי ניקיון מבצעת עבורכם שירות של פוליש וניקיון בכל מקום שבו אתם זקוקים לו. פוליש וניקיון של ברכה והצלחה שירותי ניקיון נעשים שניהם במקצועיות הגבוהה ביותר, וביעילות גבוהה, בזכות הצוותים המקצועיים, אשר מיומנים בכל סוגי עבודות הניקיון, מניקוי רצפות ועד ניקיון חלונות, וכמובן בעבודות הפוליש על כל סוגיהן. הזמנתם את השירותים של ברכה והצלחה שירותי ניקיון? מובטח לכם שתצאו מרוצים!
 
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון         מס' טלפון: 053-620-6728
 
מחפשים שירות מקצועי של פוליש וניקיון? הגעתם למקום הנכון! בברכה והצלחה שירותי ניקיון תקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר!חזרה לדף הבית
דף הבית
 
תפריט דף הבית טלפון