ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ- זאת המומחיות שלנו

בחרתם קבלן, חומרים ואנשי מקצוע במשך תקופה לא קצרה ראיתם כיצד ביתכם/ משרדכם משתנה מנגד לעינכם ומקבל אט אט את הצורה שאליה שאפתם. אך עם כל זאת איך שהשיפוץ נגמר לא הכול נראה כמו בחלום, אבק ופסולת מסתירים כעט את החזון שהיה בהתחלה. אך הפתרון הוא קל כל מה שהבית שלך צריך אחרי שיפוץ הוא ניקיון יסודי. בשביל ליהנות כמו שצריך מפירות השיפוץ שלך לא כדאי לך לוותר על ניקיון של מומחים. צפו בתמונות של עבודות שלנו!
מחפשת שירותי ניקיון אחרי שיפוץ? לא יודע מאיפה להתחיל את מלאכת הניקיון עם כל פסולת הבנייה?

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 053-620-6728


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 
 

כולם זקוקים לניקיון לאחר שיפוץ: 

אתם נושמים לרווחה. השיפוץ סוף סוף ניגמר, דירת חלומותיכם קרובה יותר מתמיד. השירותים הורחבו, המטבח הוחלף ושודרג, הקירות נצבעו, ספריית הגבס עומדת לה מוכנה, או כל שינוי קטן או גדול שעשיתם בביתכם. סיור קצר בבית מגלה לכם שעדיין אי אפשר לחזור לגור בו כרגיל. גם אם השיפוצניק שבחרתם הוא מקצוען אמיתי, יש דברים שהם תופעת לוואי בדוקה של כל שיפוץ.

אתם מגלים כתמי צבע על המרצפות, אבק וסיד בכל מקום אפשרי, וזאת רק ההתחלה. דירה או כל מבנה אחר לאחר שיפוץ דורשים יחס מיוחד. 'ברכה והצלחה שירותי ניקיון' מתגייסים לעזרתכם בשביל לעשות לכם את ההתחלה טובה במיוחד.


אז למה כל כך חשוב לנקות אחרי שיפוץ?

מטרת כל שיפוץ שאתם בוחרים לעשות היא להפוך את הבית שלכם ליותר נעים ומזמין לחיות בו. לאחר שיפוץ קטן או נרחב בבית נשארים כמעט תמיד כתמי צבע על הרצפות שקשה מאוד, עד בלתי אפשרי להסיר באמצעות חומרי הניקיון הרגילים שנמצאים ברשותכם. מלבד זאת, הצטברות אבק רב הינה כמעט בלתי נמנעת ובכדי לעשות ניקוי יסודי שיחזיר לכם את הדירה או כל מבנה אחר באמת כמו חדש, נצרכים כלים מקצועיים.

ויתור על ניקיון יסודי ומקצועי לאחר השיפוץ, הוא כמו לוותר על גימור לבגד. חוזרים למקום ולא נהנים מהתוצאות כמו שאפשר היה ליהנות מהן, מתרגלים ללכלוכים והוא נעשה למראה הקבוע.

זקוקים להובלה עם מנוף אחרי שיפוץ? חברתנו ממליצה על חברת  הובלות 24 שמעניקים אחריות לציוד שלכם בכל הובלה. 

 

'ברכה והצלחה' שירותי ניקיון' לשירותכם:

כאן אנחנו נכנסים לעניינים. עם ידע רחב ומכשור מתקדם נחזיר לכם את דירה נקייה ומבריקה. אנו מתמחים בהוצאת לכלוך עמוק וניקוי לא רק פני השטח – אלא ניקוי הלכלוך שהצטבר בתוך החומר עצמו. אנו עובדים ביסודיות, ביעילות ובזריזות כך שתוכלו לחזור לשגרת יומכם במהרה. הדירה תשוב אליכם מצוחצחת וריחנית עד הפרטים הקטנים כשכל פרט ופרט מקבל יחס אישי.
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון       מס' טלפון: 053-620-6728
 
עם 'ברכה והצלחה שירותי ניקיון' תוכלו להיות שבעי רצון באופן מלא מהשיפוץ שנעשה בביתכם.
                                                                                               
 
חזרה לדף הבית
דף הבית
 
    
תפריט דף הבית טלפון