ניקיון דירות בחברת ברכה והצלחה

ניקיון דירות

ניקיון דירות- זמן שווה כסף

אתה עסוק כל היום בעבודה, וכשאתה חוזר הביתה אתה רק רוצה ארוחה חמה ולראות את הילדים. את, מתרוצצת בין הקריירה והילדים והלימודים ומי יודע מה עוד. ובתכל'ס – למי יש זמן לנקות. אם נשאר קצת זמן פנוי הייתם רוצים להשקיע אותו בדברים שחשובים באמת, לצאת לבלות קצת ביחד, לקרוא איזה ספר טוב, וגם סתם לנוח זו לא מילה גסה.

ניקיון הבית הוא דבר שדורש זמן וכוח, ובעידן המודרני כשיש כל כך הרבה מה להספיק וכל כך מעט זמן לעשות את זה, חבל שתבזבזו את המרץ שלכם על מה שאנחנו יכולים לעשות בשבילכם, בזריזות וביסודיות. 'ברכה והצלחה שירותי ניקיון' באים עם כוחות רעננים וצעירים לנקות לכם את הבית יותר טוב ממה שחשבתם שאפשר.


שירותי ניקיון דירות

 

ברכה והצלחה מנקים דירות, כמו לפני פסח לאורך כל השנה!

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 1800-224-750


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 
 

ניקיון מן המסד ועד הטפחות:

חברת 'ברכה והצלחה שירותי ניקיון' מתמחה בניקוי דירות באופן יסודי ברמה שקשה להגיע אליה באופן עצמאי. אנחנו מגיעים לדירה עם חומרים בעלי יכולת הורדת לכלוך קשה, חומרים מחטאים וחומרים ניקיון לחפצים ושטחים עדינים. לכל אזור בבית יש לנו את טכניקת הניקוי המתאימה לו בשביל להגיע לרמת ניקיון מקסימאלית של אותו מקום.

יד בלתי מיומנת עלולה לפגוע בחפצים, במרצפות, בקרמיקות וכד' מתוך רצון לנקות באופן יסודי, אך אצלנו הניקיון היסודי אינו מגיע על חשבון פגיעה באף פריט. כמו כן שימוש בחומרים חזקים לאנשים שאינם מודעים לאמצעי הזהירות הדרושים, יכול לפגוע בהם במקרה ויבואו במגע ממושך מידי עם החומרים, או נשימה של חומרים אלו. אנו מגיעים עם כל הידע והזהירות הנחוצה וחוסכים מימכם התעסקות מיותרת עם חומרים אלו.

 

דירה נקייה ולב שקט:

בית נקי ומסודר מרחיב את דעתם של יושבי הבית ונותן הרגשה טובה לדייריו. הפקידו את ניקיון דירתכם בידנו ותהיו בטוחים שהדירה תחזור אליכם נקייה לשביעות רצונכם. העובדים המיומנים שלנו יענו לכל בקשה שלכם, כך שתהיו מרוצים באופן מלא.
 

חברת ניקיון ברכה והצלחה:

היום כבר לא חייבים להתייגע בניקיון הדירה ללא הפסקה. חוסכים זמן יקר עם 'ברכה והצלחה שירותי ניקיון'. אנחנו באים לעזרתכם ועושים את העבודה הזאת בשבילכם, והרבה יותר טוב.
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון               מס' טלפון: 1800-224-750
 
אתם יכולים לפנות לעניינכם בלב שקט ולדעת שידיים מיומנות עוסקות בניקוי ביתכם.חזרה לדף הבית
דף הבית
 

 
 
תפריט דף הבית טלפון