ליטוש מרצפות ע"י המומחים בפוליש

ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות- הפתרון האידיאלי

ליטוש מרצפות הוא בעצם התשובה והפתרון להתיישנותו של ריצוף ישן. פעמים רבות, כאשר ריצוף מתיישן הוא מתמלא כתמים עקשניים, שריטות וכדומה. בעיות מסוג אלה לא ניתן לפתור באופן עצמאי בבית או במשרד שלכם ולכן נדרשת התערבות מקצועית. בסיום של תהליך ליטוש מרצפות הרצפה נראית מבריקה ומוארת, ללא כתמים או שריטות והמראה שלו נראה כמו אחרי שטיפה.


שירותי ליטוש מרצפות
 
 

מה יקרה אם במקום להתנצל בפני האורחים על רצפת הבית העכורה תקבלו מהם מחמאה? היום אפשר לעשות זאת! חידוש הרצפה שאתם אוהבים.

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 053-620-6728


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 
 

כיצד מבצעים ליטוש?

פעולת ליטוש מרצפות דורשת עבודה יסודית ועל ידי שלבים. פעולת הליטוש מתחילה בהרחבת החריצים בין האריחים וניקיון ושאיבה של כל הלכלוך שהצטבר בפנים. לאחר מכן, ממלאים בחזרה את החריצים עד כדי התאמה מושלמת לריצוף עצמו. כאשר המילוי מתייבש מתחילים בפעולת הליטוש.  בעזרת אביזרים המיועדים לכך ויהלומי גריסה מלטשים את אבן הרצפה ומסירים שכבה ראשונה, דבר היוצר מראה אחיד ונקי של הרצפה. בשלב הסיום, יש לבצע בעדינות מרבית הברקה של הריצוף ולאחריה איטום של הריצוף על ידי מריחת סילר.
 

פעולת ליטוש - מה היא דורשת?

פעולת ליטוש מרצפות היא פעולה עדינה ביותר, מלאה בשלבים ארוכי זמן. יד לא מיומנת שעוסקת בתחום עלולה להרוס את הרצפה קליל למצב בלתי הפיך. עבודת הליטוש דורשת מיומנות ומקצועיות גובהים וכן רמת דייקנות מעל הממוצע. מסיבות אלה רצוי לבחור חברת ניקיון בעלת ניסיון רב בתחום ליטוש מרצפות לביצוע עבודה חלקה ומדויקת. 
 

בחרת ברכה והצלחה שירותי ניקיון- בחרת טוב!

אנו ב"ברכה והצלחה שירותי ניקיון" מחזירים לכם את הרצפה שלכם למצב כמו חדש, יפה ומבריק. אצלנו בחברה תקבלו את השירות הטוב ביותר הן מבחינת מקצועיות, הן מבחינת תוצאות והן מבחינת רמת שירותיות. צוות העובדים שלנו יגיע לביתכם וייבצע את הניקיון בצורה מדויקת ובזהירות רבה. ניסיון רב השנים העניק לנו את המיומנות והידע בתחום על מנת לספק לכם את השירות הכי טוב שיש. בסיומו של ליטוש מרצפות אצלנו תקבלו רצפה חדשה מבלי לקנות אחת חדשה... אל תהססו להתקשר ולהתייעץ!
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון           מס' טלפון: 053-620-6728
 
אז אל תתנצלו, תנצלו את שירותי הפוליש ששלנו וקבלו רצפה מבריקה כחדשה!


חזרה לדף הבית
דף הבית
 
 
תפריט דף הבית טלפון