חברת ניקיון- cleaningcompany

חברת ניקיון ברכה והצלחה

חברת ניקיון

כל אחד מעוניין בבית נקי ומצוחצח, אך לא לכולם יש את הזמן או את הכוחות לנקות ולהביא את הבית למצב מבריק ומושלם כמו בתמונה. על מנת לסייע לכם בניקוי ביתכם או משרדכם אנו בחברת ניקיון ברכה והצלחה מפעילים עובדים בכל רחבי הארץ על מנת לתת שירות מהיר, מקצועי ונקי ללא רבב.

חברת ניקיון ברכה והצלחה
 

 

מחפשים אנשי מקצוע שינקו את ביתכם או משרדכם? רוצים שהרצפה והחלונות יבריקו?

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 


ברכה והצלחה 053-620-6728


 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
 
 
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:

בלוג ניקיון

 
 

מה עדיף חברת ניקיון בתים או מנקה?

פעמים רבות מתקילים אותנו בשאלה מה עדיף חברת ניקיון או מנקה? כאיש מקצוע בעל ניסיון של שנים בניהול צוותי ניקיון בפריסה כלל ארצית התשובה שלי לשאלה היא: הכול תלוי בתוצאות שאליהן אתה רוצה להגיע.

לקוח המעוניין בניקיון יסודי מבעלי מקצוע שעברו הדרכה תוך כדי שימוש בחומרים מתאימים לסוג עבודת הניקיון  אמליץ לו לעבוד עם חברת ניקיון. מי שמעוניין בעבודת ניקיון קטנה וזריזה וטיב העבודה לא משנה לו, יכול להשתמש בשירותיה של מנקה.

ישנן מספר סיכונים בעבודה עם מנקה, בייחוד אם אינכם מכירים את עבודה קודם לכן. איש העוסק בניקיון ואינו עבר הכשרה מתאימה יכול לגרום לנזק בביתכם. חומרי הניקיון לרוב מכילים חומרים כימיים חזקים, חומצות ומלבינים כל אלו יכולים לגרום לנזק לרהיטים, רצפות ולאלמנטים אחרים בבית אם לא נעשה בהם שימוש נכון. סכנה נוספת שלצערנו נפוצה בתחום היא גנבות, אנו בחברת ברכה והצלחה דואגים לעשות בדיקת רקע לכל עובדינו ובכך פותרים אתכם מדאגות מיותרות.
 

ניקיון משרדים:

סביבת העבודה חשובה מאוד ועליה להיות נקיה ונעימה לשוהים ולעובדים בה. משרדינו הוא מה שמקנה ללקוח חדש את הרושם הראשוני, ולעיתים הרושם שנותר על הלקוח הוא זה שינחה אותו בקבלת החלטותיו. משרד נקי ומסודר מקנה תחושת ביטחון ורוגע, מצב בו יש אי סדר משפיע לרעה על הלקוחות הוא מביא אותם למצב של אי נעימות ואי נוחות כך שהם לדוגמה יתעסקו יותר בכתם שנמצא על החלון מאשר הצעת המחיר שהכנתם.

מלבד העובדה שסביבת משרדכם חשובה לתדמית בפני הלקוחות היא חשובה גם לעובדים בה. סביבת עבודה מאורגנת תאפשר לעובדים בה לעבוד ביתר יעילות ולהרגיש יותר בנוח. אל נא נשכח כי את מרבית היום העובדים מבלים במשרד לכן עדיף שהמשרד יהיה נקי ונעים לעבודה בו כך שהעובדים יוכלו להתרכז במה שחשוב באמת.

 

ניקיון אחרי שיפוץ:

עבודות שיפוץ ובניה כוללות בתוכן קידוחים, צביעה, ניסור ועוד שלל דברים הגורמים ללכלוך רב. פעמים רבות אדם רגיל ללא ניסיון בתחום לא יסתדר לבדו עם ניקיון לאחר שיפוץ. עבודות ניקיון אחרי שיפוץ כוללות בתוכן פינוי פסולת מתוך האזור המשופץ, וניקיון כללי שלו הכולל ניקיון רצפות, ניקיון חלונות, ניקיון רהיטים שהתלכלכו וכתמים שנוצרו עליהם או על הרצפה.

רצוי להיעזר בשירותי של חברת ניקון לצורך ניקיון אחרי שיפוץ. מלבד החיסכון הרב בזמן, חברת ניקיון מסוגלת לפתור עבורכם בעיות שאולי אין בידכם את הידע כדי לתפל בהן. לדוגמה כתמים קשים של צבע או חומרי בניה שנותרו על המרצפות, ניקוי כתמי ידי מהקירות, כל אלו ואחרים רבים הם מסוג הבעיות שאנשים נתקלים בהם ולא יודעים איך לסדר אותן כהלכה.

אנו בחברת ברכה והצלחה מכילים צוות של אנשי מקצוע מומחים היודעים להתמודד עם כל המפגעים שנותרו לאחר השיפוץ. יש בידינו את כוח האדם הדרוש וחומרי הניקיון המתאימים למשימה זו. אנו ממליצים בחום לפנות לחברת ניקיון ברכה והצלחה אם יש לכם שאלות והסתייגויות בדבר חומרי ניקיון ושיטות שונות, יש דברים שעדיף לא לנסות בבית ובכך למנוע פגיע ברכושכם ובכם.

 

שירותי ניקיון:

חברת ברכה והצלחה מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, אנו עוסקים בשירותי ניקיון לציבור הפרטי והציבורי. מלבד עבודות ניקיון רגילות אנו עוסקים גם בפוליש, שיטה המאפשרת לנו להחזיר את הברק לרצפה. יש בידינו את הכלים ואנשי המקצוע לעסוק בכלל עבודות הניקיון, כגון: ניקיון בתים, ניקיון דירות, ניקיון וילות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים.

אנו מקנים שירותים קבועים וסדירים לכלל לקוחותינו. ניתן להגיע להסדר בו אתם זוכים לשירותי ניקיון כדרך קבע לפי הזמנים המתאימים לכם תוך כדי שמירה על המחיר המוסכם מראש לאורך כל הדרך. יש בידינו צוות גדול בפריסה ארצית כך שבמצב בו יש צורך להחליף את איש המקצוע הנותן לכם שירות (בין אם זה לצמיתות או בשל אירוע חד פעמי) אנו יכולים בקלות לדאוג לכך ששגרת יומכם לא תיפגע ותקבלו את שירותי הניקיון במועד שנקבע.
 

ברכה והצלחה חברת ניקיון:

אנו חברת ניקיון ברכה והצלחה מתמחים בכל שירותי הניקיון הקיימים. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:
 
פייסבוק פייסבוק                 בלוג בלוג ניקיון               מס' טלפון: 053-620-6728
 
ברכה והצלחה, חברת ניקיון שלא מתפשרת.
 
 
חזרה לדף הבית
דף הבית
 
תפריט דף הבית טלפון