חברת ניקיון ברעננה

חברת ניקיון ברעננה

חברת ניקיון ברעננה- ברכה והצלחה

רעננה העיר שזכתה לכינוי "העיר הירוקה בישראל", מן המטופחות והנקיות בארצנו. רבים מתושביה מקפידים לשמור על איכות הסביבה ועל ניקיון המקומות הציבוריים. כל אלו הרגילו את תושבי העיר לסגנון חיים בו שוררים ניקיון, סדר ושלווה. עם זאת לצערנו העומס ושעות העבודה הרבות בחיים המודרניים לא מותירים כלל זמן לאנשים לנקות ולשמר את הסביבה שבה הם החיים, הבית שלהם. אך על דאגה לשם כך אנו בחברת הניקיון ברכה והצלחה קיימים אנו נשמח לתת לכם שירותי ניקיון כחברת ניקיון בהרצליה וכאחת מחברות הניקיון מהמובילות בארץ. מלבד מתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים אנו גם עוסקים בניקיון משרדים, בתי עסק ומלונות. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הניקיון ובנוסף לכך מקנים שירותי פוליש לרצפה.
 

אנו ברכה והצלחה חברת ניקיון ברעננה מספקים את השירותים הבאים:


מחפשים חברת ניקיון ברעננה? זקוקים לאנשי מקצוע שידאגו לכך שביתכם יבריק?
התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
ברכה והצלחה


מס' טלפון  073-205-1145
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:
                                            
בלוג ניקיון

 

 

ברכה והצלחה חברת ניקיון:

חברת ברכה והצלחה מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, אנו עוסקים בשירותי ניקיון לאנשים פרטיים הזקוקים לשירותינו בביתם או לחברות הזקוקות לשירותי ניקיון במשרדים ובבתי עסק. מלבד עבודות ניקיון שגרתיות של חברת ניקיון אנו עוסקים גם במתן שירותי פוליש, שיטה המאפשרת לנו להחזיר את הברק המקורי לרצפה. יש בידינו את הכלים ואנשי המקצוע לעסוק בכלל עבודות הניקיון, כגון: ניקיון בתים, ניקיון דירות, ניקיון וילות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים.
אנו חברת ניקיון ברכה והצלחה מתמחים בכל שירותי הניקיון הקיימים. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:


מס' טלפון  073-205-1145
 
ברכה והצלחה, חברת ניקיון שלא מתפשרת.
 
 
תפריט דף הבית טלפון