חברת ניקיון בפתח תקווה- ברכה והצלחה

חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה

"אם המושבות" כך מכונת העיר השישית בגודלה בארץ שהחלה את דרכה לפני יותר ממאה שנים. כאחת מהערים הראשונות שהוקמו בארץ פתח תקווה עברה הרבה שינויים והתפתחויות בעקבות המהפכה האינטרנטית, מרכזי מסחר חדשים קמו, נפתחו משרדי היי- טק ובשנים האחרונות נפתחו מקומות בילויי רבים בעיר. עקב לוח הזמנים הצפוף של תושבי העיר פתח תקווה רבים מהם זקוקים לעזרתה של חברת ניקיון. חלק נכבד מהעיר מלא בבתים רחבי ידיים אך ישנים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת ושלא ניתן לנקותם בלא עזרה של חברת ניקיון, לכן אנו בברכה והצלחה נשמח לתת לכם שירותי ניקיון כחברת ניקיון בפתח תקווה ומהמובילות בארץ. מלבד מתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים אנו גם עוסקים בניקיון משרדים, בתי עסק ומלונות. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הניקיון ובנוסף לכך מקנים שירותי פוליש לרצפה.
 

אנו ברכה והצלחה חברת ניקיון בפתח תקווה מספקים את השירותים הבאים:

מחפשים חברת ניקיון בפתח תקווה? זקוקים לאנשי מקצוע שידאגו לכך שביתכם יבריק?
התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
ברכה והצלחה


מס' טלפון  053-620-6728
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:
                                            
בלוג ניקיון

 


 

ברכה והצלחה חברת ניקיון:

חברת ברכה והצלחה מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, אנו עוסקים בשירותי ניקיון לאנשים פרטיים הזקוקים לשירותינו בביתם או לחברות הזקוקות לשירותי ניקיון במשרדים ובבתי עסק. מלבד עבודות ניקיון שגרתיות של חברת ניקיון אנו עוסקים גם במתן שירותי פוליש, שיטה המאפשרת לנו להחזיר את הברק המקורי לרצפה. יש בידינו את הכלים ואנשי המקצוע לעסוק בכלל עבודות הניקיון, כגון: ניקיון בתים, ניקיון דירות, ניקיון וילות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים.
אנו חברת ניקיון ברכה והצלחה מתמחים בכל שירותי הניקיון הקיימים. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:

 
פייסבוק                  בלוג                
מס' טלפון  053-620-6728
 
ברכה והצלחה, חברת ניקיון שלא מתפשרת.

 
 
תפריט דף הבית טלפון