חברת ניקיון בחולון- חברת ברכה והצלחה מאז 1982

חברת ניקיון בחולון

חברת ניקיון בחולון - "ברכה והצלחה"

במהלך העשור האחרון הציגה העיר חולון מגוון רב של תכניות העשרה, השיקה פסטיבלים של תרבות, פתחה בקרב הקהל מוזיאונים חדשים, הפיקה מיצגים של אמנות עירונית שתרמו כולם להעשרת החיים העירוניים. כל אלו משכו אליה תושבים צעירים רבים וגרמו לצמיחה ובנייה חדשה בעיר חולון. עם האוכלוסייה הצעירה באו דרישות לשינוי וחידוש בעיר, נבנו בניינים חדשים ומודרניים ובתים ישנים שופצו ואיתם גם האזורים הכלל ציבוריים שבעיר. חלק נכבד מהעיר מלא בבתים גדולים ומרווחים שלא ניתן לנקות בלא עזרה של חברת ניקיון, לכן אנו בברכה והצלחה נשמח לתת לכם שירותי ניקיון כחברת ניקיון בחולון כאחת מחברות הניקיון מהמובילות בארץ. מלבד מתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים אנו גם עוסקים בניקיון משרדים, בתי עסק ומלונות. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הניקיון ובנוסף לכך מקנים שירותי פוליש לרצפה.
 

אנו ברכה והצלחה חברת ניקיון בחולון מספקים את השירותים הבאים:

מחפשים חברת ניקיון בחולון? זקוקים לאנשי מקצוע שידאגו לכך שביתכם יבריק?
התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
ברכה והצלחה


מס' טלפון  053-620-6728
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:
                                            
בלוג ניקיון

 


 

ברכה והצלחה חברת ניקיון:

חברת ברכה והצלחה מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, אנו עוסקים בשירותי ניקיון לאנשים פרטיים הזקוקים לשירותינו בביתם או לחברות הזקוקות לשירותי ניקיון במשרדים ובבתי עסק. מלבד עבודות ניקיון שגרתיות של חברת ניקיון אנו עוסקים גם במתן שירותי פוליש, שיטה המאפשרת לנו להחזיר את הברק המקורי לרצפה. יש בידינו את הכלים ואנשי המקצוע לעסוק בכלל עבודות הניקיון, כגון: ניקיון בתים, ניקיון דירות, ניקיון וילות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים.
אנו חברת ניקיון ברכה והצלחה מתמחים בכל שירותי הניקיון הקיימים. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:

 
מס' טלפון  053-620-6728

ברכה והצלחה, חברת ניקיון שלא מתפשרת.
 
 

תפריט דף הבית טלפון