חברת ניקיון בהרצליה- ברכה והצלחה

חברת ניקיון בהרצליה

חברת ניקיון בהרצליה- "ברכה והצלחה"

ממושבה חקלאית למרכז היי-טק, במרוצת השנים הרצליה התפתחה והשתנתה ללא היכר. עם הבנייה הרבה והנהירה של רבים לעיר בה יש תעסוקה כה רבה עבר זמנו של הבית הקטן במושבה שיש זמן לטפח, כעת הכול רץ יותר מהר והרבה מהתושבים זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בהרצליה. חלק נכבד מהעיר מלא בבתים רחבי ידיים שלא ניתן לנקות בלא עזרה של חברת ניקיון, לכן אנו בברכה והצלחה נשמח לתת לכם שירותי ניקיון כחברת ניקיון בהרצליה מהמובילות בארץ. מלבד מתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים אנו גם עוסקים בניקיון משרדים, בתי עסק ומלונות. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הניקיון ובנוסף לכך מקנים שירותי פוליש לרצפה.
 

אנו ברכה והצלחה חברת ניקיון בהרצליה מספקים את השירותים הבאים:מחפשים חברת ניקיון בהרצליה? זקוקים לאנשי מקצוע שידאגו לכך שביתכם יבריק?
התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
ברכה והצלחה

מס' טלפון  053-620-6728


 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:
פייסבוק
לשאלות, מגוון הצעות, מאמרים וטיפים בעבודות ניקיון ופוליש היכנסו לבלוג שלנו:
                                             
בלוג ניקיון

 

ברכה והצלחה חברת ניקיון:

חברת ברכה והצלחה מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, אנו עוסקים בשירותי ניקיון לאנשים פרטיים הזקוקים לשירותינו בביתם או לחברות הזקוקות לשירותי ניקיון במשרדים ובבתי עסק. מלבד עבודות ניקיון שגרתיות של חברת ניקיון אנו עוסקים גם במתן שירותי פוליש, שיטה המאפשרת לנו להחזיר את הברק המקורי לרצפה. יש בידינו את הכלים ואנשי המקצוע לעסוק בכלל עבודות הניקיון, כגון: ניקיון בתים, ניקיון דירות, ניקיון וילות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד רבים.
אנו חברת ניקיון ברכה והצלחה מתמחים בכל שירותי הניקיון הקיימים. אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי על ידי אנשי צוות מיומנים ומכשור חדיש בעל תווי תקן. נשמח לעזור ולענות על כל שאלותיכם באמצעי התקשורת השונים:

 מס' טלפון  
053-620-6728

 
ברכה והצלחה, חברת ניקיון שלא מתפשרת.
 
תפריט דף הבית טלפון