5 כללי זהב לניקיון נכון לאחר הדברת טרמיטים

5 כללי זהב לניקיון נכון לאחר הדברת טרמיטים

 
 
אתם מכירים מישהו שאוהב להתגורר באותו הבית ביחד עם פשפשים, ג'וקים, מכרסמים, טרמיטים וחרקים שונים? אנחנו עדיין לא פגשנו אותו, אז כנראה שהוא פשוט לא קיים, אבל אם במקרה הגיעו לפתח ביתכם 'אורחים לא רצויים' בוודאי דאגתם ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית וותיקה שפתרה לכם את הבעיה, העלימה את המזיקים שחדרו לחלל הבית וטיפלה בנגעים.
 

...ועכשיו, הגיע העת לניקיון שאחרי, אבל איך מתחילים?

 
1.שלוש ארבע ולעבודה 
כדי להקל על ניקיון הבית בגמר פעולת ההדברה יש להזמין חברת ניקיון שתנקה את הבית בצורה יסודית לפני שחברת ההדברה מגיעה ומתחילה בעבודתה. הבית צריך להיות מסודר ונקי ועם משטח עבודה רחב ככל האפשר שיעניק למדבירים סביבת עבודה נוחה. במידה ויש צורך לבצע פעולת הדברה גם בארונות המטבח חשוב מאוד לרוקן אותם ממזון וזאת משום שמזון הבא במגע עם חומרי הדברה אינו ראוי למאכל אדם ולעיתים אף מסוכן.
 
אם תדאגו לטפל בנושא מבעוד מועד לא תצטרכו לזרוק לשווא את תכולת ארונות המטבח שלכם. בבתים בהם צינורות אינסטלציה שיורדים עד למערכת הביוב עוברים בתוך ארון השירות מומלץ מאוד לפנות את תכולת הארון.
 
2.דובר מטעם חברת הדברה
אם רופא ייתן לכם כדורים למשך שבעה ימים לא תיקחו אותם רק  למשך ארבעה זמן נכון?
בדיוק מאותה הסיבה כאשר מדביר המגיע מטעם חברת הדברה ואומר לכם לאחר כמה זמן אפשר לנקות את הבית כדאי מאוד שתשמעו להוראותיו ואל תנקו לפני שהוא מאשר זאת.
 
חשוב שתבדקו מה ההשלכות של ההדברה על בעלי חיים שנמצאים בבית במידה ויש ועל תינוקות, מבוגרים וילדים קטנים, האם אפשר לחזור הביתה באותו לילה? או שמא כדאי לחכות עוד יום? האם להזמין חברת ניקיון אחרי 48 שעות? או שאולי לפני? למדביר התשובות לכל שאלותיכם וחשוב שתבררו את כל הפרטים בתחילת ההדברה.
 
3.תנו לי אוויר!
כאשר מסתיימת ההדברה חשוב שתדאגו לפתוח את כל החלונות בבית ולהשאירו מאוורר
ככל שהבית יתאוורר יותר מהר חומרי ההדברה יתייבשו ויכנסו לפעולה בקלות רבה.
 
4.מים מים בששון
רוצים להתחיל כבר לרקוד עם המגב והסמרטוט? בדרך כלל בעת הדברת נמלים וג'וקים יש לחכות כ-48 שעות לפני שמתחילים את השטיפה. כשמדברים פרעושים יש להמתין כחמישה ימים בטרם שוטפים את הדירה ואסור להסתובב ללא נעלים וכשמדובר בהדברת מכרסמים בדרך כלל אפשר לשטוף בתום ההדברה, אבל שוב, חשוב לציין שבמידה והמדביר אומר משהו אחר הכי חשוב זה להקשיב להוראות שלו ובכך למנוע סיבוכים או פגיעה בכל תהליך ההדברה.
 
5.שומרים נגיעה
במידה ובמהלך ניקיון הבית לאחר ההדברה נגעתם בחומר הדברה חשוב לשטוף את האיבר הנגוע בהרבה מים ולהתקשר לחברת ההדברה ולבקש לדעת מה מרכיב חומר ההדברה הנוכחי עם הנתון הזה כדאי לפנות לבית החולים הקרוב רק בשביל להיות בטוחים.
 
אם אתם מעדיפים שלא לנקות באופן עצמאי את חלל הבית אחרי ההדברה אפשר פשוט ליצור קשר עם חברת ניקיון ולתת להם לעשות את העבודה.
 
נכתב בשיתוף חברת הדברת טרמיטים ומזיקים אגרנט ארנון
תפריט דף הבית טלפון